Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Androidowe alternatywy dla Apple Watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2020 - 10:06

Cześć.

Jest na rynku obecnie _cokolwiek_, co mogłoby zastąpić Apple Watch, jakbym nagle miał fantazję poużywać telefonu z Androidem?

Głównie chodzi mi o możliwość płacenia zegarkiem i powiadomienia z wszelkiej maści aplikacji.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#2 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 lipca 2020 - 12:16

Tu masz artykuł:
https://www.tabletow...lacic-w-polsce/

iPhone 15 Pro


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2020 - 12:51

Meh, czyli tak naprawdę nie ma alternatywy.
TickWatcha ma znajomy i mówi, że to strasznie powolny syf, o Fossilu nikt nie słyszał, Garmin mnie nie bawi, bo jest ukierunkowany na sport i to za to się tam płaci, a ja nie uprawiam, więc nie będę używał. Poza tym dwa dni temu ich zhackowali i dalej się nie podnieśli do końca, trochę słabo.

 

Dzięki za link.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 sierpnia 2020 - 16:12

Update: Fitbity mogą być alternatywą. Versę 2 miał kolega, działała bardzo dobrze w kwestii płacenia - więc zakładam, że Versa 3 i Sense też będą ok.
Jest jeszcze Charge, ale średnio podoba mi się to, że nie jest kolorowa.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 StormChaser

StormChaser
  • 5 postów
  • SkądMalbork

Napisano 15 września 2020 - 19:18

Na Fossilu płacenie ok, powiadomienia średnio, ale bateria dno






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych