Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacja Zdjęcia nie otwiera poprawnie zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 krupnikp

krupnikp
  • 14 postów

Napisano 08 lipca 2020 - 17:57

Cześć,

mam taki problem przy imporcie zdjęć. Po zaimportowaniu w aplikacji Zdjęcia nowy fotek, są one widoczne jako szare prostokąty, tak jakby były wadliwe. Jednak na podglądzie jest ok, dzieje się tak z niektórymi zdjęciami i jest to sytuacji powtarzalna.

Co to może być za problem?

Pozdro!



#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 08 lipca 2020 - 23:05

Za:

 

Zasady umieszczania wpisów na forum

[…]
Krok czwarty: poprawnie zadawaj pytania. Staraj się opisać problem i uwzględnić jak najwięcej szczegółów. Rodzaj komputera, systemu operacyjnego, określ problem jak możesz najlepiej. Im więcej detali tym większa szansa na diagnozę a tym samym na użyteczną pomoc.
 
podaj, proszę: wersję systemu, a co za tym idzie, wersję programu Zdjęcia; format importowanych zdjęć/rozszerzenia plików, które są nieprawidłowo wyświetlane; czy korzystasz z biblioteki w iCloud; czy Twoja biblioteka przechowywana jest w domyślnym katalogu, czy np. na dysku zewnętrznym; czy używasz jakichś wtyczek do Zdjęć, autorem których są firmy trzecie; no i cokolwiek jeszcze sądzisz, że mogłoby pomóc innym w pomocy Tobie. 

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych