Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Etui zarysowało iphone'a.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sanschine

Sanschine
  • 3 postów

Napisano 05 lipca 2020 - 13:54

Proszę o informację, czy to normalne że etui zniszczyło boki mojego nowiutkiego iPhone? Mam go miesiąc, kupiłam wszelkie zabezpieczenia: etui, szybkę, ubezpieczenie a tu widzę ze kilkukrotne zdjęcie etui spowodowało porysowanie pięknych niegdyś boków. Czy coś takiego daje mi jakieś prawa do reklamacji? Case MODE niebieski z klapką osłaniającą ekran.



#2 OneGhost

OneGhost
  • 296 postów

Napisano 05 lipca 2020 - 16:05

Przykra sprawa. Znajomi mieli to samo. Pomiędzy brzegi pewnie dostał się jakiś twardszy brud, np coś w rodzaju piasku i stad te rysy. Nie sądzę, żeby producent poczuł się za to odpowiedzialny. Pozostaje założyć dalej jakieś etui i nie widzieć tego.

#3 Sanschine

Sanschine
  • 3 postów

Napisano 05 lipca 2020 - 16:22

Nie to nie pyłek, tylko etui jest zrobione z takiego plastiku co rysuje moje srebrne brzegi. W miejscach które trzymają równocześnie się rysuje. Zależność co rysuje o co jest oczywiste. Żeby zdjąć etui trzeba równocześnie niszczyć swój telefon. Konstrukcja casa jest stworzona do niszczenia tego co ma niby ochraniać.

#4 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lipca 2020 - 18:26

Z ciekawości, jaki model iP?

#5 Sanschine

Sanschine
  • 3 postów

Napisano 05 lipca 2020 - 18:32

11 pro. Ma on srebrne brzegi a teraz jeszcze pionowe rysy na całej długości gdzie tylko styka się z casem.

#6 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lipca 2020 - 20:07

Czyli boczna ramka ze stali szlachetnej zatem jak masz twarde etui to nie ma szans żeby nie rysowało. Ja tez mam kilka skreczy, ale nie zawracam sobie tym głowy. Jak Ci bardzo przeszkadza kup na Allegro ściereczkę Cape Cod i wypoleruj ramkę




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych