Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kabel Lightning od ADATA - jakość, wpływ na baterie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radreis

Radreis
  • 8 postów

Napisano 02 lipca 2020 - 16:34

Cześć,
od niedawna mam iPhone X. Niestety, oryginalny kabel z zestawu został uszkodzony.
Poszperałem trochę na Youtube i w internecie i znalazłem taki kabel od ADATA: https://www.morele.net/kabel-usb-adata-lightning-certyfikat-mfi-1m-czarny-amfipl-100cm-cbk-767606/

Czy mogę go zamówić i mieć pewność, że jest bezpieczny? Głównie rozchodzi mi się o to, czy nie uszkodzi mi on baterii i nie wpłynie na jej kondycję. Kabel posiada certyfikat MFI i można go znaleźć w spisie na stronie Apple: https://mfi.apple.com/MFiWeb/getAPS

Proszę o pomoc



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 02 lipca 2020 - 18:27

Jeśli ma certyfikat, to nie powinno to mieć jakiegokolwiek negatywnego wpływu na pracę iPhone'a.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipca 2020 - 18:28

Nie wiem, po co kupować jakieś adaty, skoro jest Anker.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 Radreis

Radreis
  • 8 postów

Napisano 02 lipca 2020 - 19:31

Nie wiem, po co kupować jakieś adaty, skoro jest Anker.

Kabel ADATA też ma certyfikat MFI, a jest tańszy. W cenie Ankera raczej już bym się skłaniał ku oryginalnemu kablowi. 

Jeśli ma certyfikat, to nie powinno to mieć jakiegokolwiek negatywnego wpływu na pracę iPhone'a.

Dobrze wiedzieć, o to mi chodziło. 
Dziękuje za odpowiedzi :)


Użytkownik Radreis edytował ten post 02 lipca 2020 - 19:32


#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipca 2020 - 22:37

15 euro dałem za Ankera na niemieckim Amazonie. To żaden hajs za porządny kabel.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych