Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podłączenie iPhone do Macbooka - komunikat "Błąd komunikacji z aplikacją pomocniczą".


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 seba98

seba98
  • 2 postów

Napisano 02 lipca 2020 - 11:19

Witam

W trakcie próby podłączenia telefonu pod komputer za pomocą kabla występuje komunikat z Findera "Błąd komunikacji z aplikacją pomocniczą". Nie potrafie ani nić wrzucić na telefon ani zrzucić. Nie mialem niestety zaznaczonej opcji łączenie przez wifi (synchronizacji), a teraz tym bardziej nie mogę sobie poradzić z tym problemem. Próbowałem podmianki kabli ale jak z samego tytyłu błędu bardziej problem chyba tkwi w samym oprogramowaniu systemu macbooka. Podłączam, występuje błąd i nic więcej nie potrafię zdziałać.

 

iPhone 6s - 13.5.1

Macbook Pro 15 2015 - Catalina 10.15.5



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipca 2020 - 11:38

Lepiej.

Tytuł jeszcze do niczego, ale to poprawię.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 patrryk22

patrryk22
  • 18 postów

Napisano 10 września 2020 - 22:23

Witajcie mam ten sam problem po podłączeniu iphone do macbook pro 15 mam błąd komunikacji z aplikacją pomocniczą. i nie mogę zsynchronizwoać telefonu. Ktoś pomoże?


Witam

W trakcie próby podłączenia telefonu pod komputer za pomocą kabla występuje komunikat z Findera "Błąd komunikacji z aplikacją pomocniczą". Nie potrafie ani nić wrzucić na telefon ani zrzucić. Nie mialem niestety zaznaczonej opcji łączenie przez wifi (synchronizacji), a teraz tym bardziej nie mogę sobie poradzić z tym problemem. Próbowałem podmianki kabli ale jak z samego tytyłu błędu bardziej problem chyba tkwi w samym oprogramowaniu systemu macbooka. Podłączam, występuje błąd i nic więcej nie potrafię zdziałać.

 

iPhone 6s - 13.5.1

Macbook Pro 15 2015 - Catalina 10.15.5

Witaj czy udało się tobie rozwiązać ten problem?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych