Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ciągła aktualizacja 10.15.5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slezakp

Slezakp
  • 1 postów

Napisano 01 lipca 2020 - 17:31

Witam, 

 

czy ktoś może mi pomóc z problemem wyskakującej ciągłej aktualizacji "macOS Catalina 15.15.5"?

Wykonuję aktualizację. MacBook uruchamia się ponownie zgodnie z instrukcją i aktualizacja jest ciągle do zainstalowania. 

Zauważyłem, że zaraz po starcie dostępna jest aktualizacja 10.15.4. Po chwili zmienia się na 10.15.5. 

Ponowna instalacja aktualizacji nie pomaga. 

Próbowałem nawet 5 razy raz po raz i ciągle mam tą aktualizację do zainstalowania. 

Może ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak go rozwiązać?

 



#2 roback

roback
  • 109 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 października 2020 - 18:18

Hm, nikt nie spotkał się z takim problemem? Ja się spotkałem, mam ten sam problem. 10.15.5 nie chce się zaktualizowac do 10.15.7. Czasem po ponownym uruchomieniu wskakuje aktualizacja 10.15.6 i znów prośba o ponowne uruchomienia i nic. Czasem po ponownym uruchomieniu pokazuje się jabłko i pasek instalacji, by po 15 s uruchomić sie ponownie bez aktualizacji. Naprawdę nikt nie może pomóc???



#3 MrMind

MrMind
  • 58 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 28 października 2020 - 15:15

Cześć, mam dokładnie ten sam problem. Mam MacBooka z systemem macOS Catalina 10.15.5 i mam możliwość aktualizacji do 10.15.7, jednak za każdym razem gdy klikam "Uaktualnij teraz" pojawia się komunikat, żeby zrestartować sprzęt (co oczywiście robię). MacBook się restartuje a aktualizacja dalej się pojawia i dalej sugeruje, żeby zrestartować laptopa.

Jakieś pomysły jak to rozwiązać?


 iPhone 12 Pro  MacBook Air 13' 2017  iPad 6th (WiFi)  Apple Watch 4 (GPS + Cell)  AirPods II


#4 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 29 października 2020 - 06:07

A próbowałeś combo update - kiedyś Apple takie aktualizacje do ręcznego pobrania wydawało. Próbowałeś na nowym koncie aktualizacji?
Fallout ...war, war never changes...

#5 MrMind

MrMind
  • 58 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 października 2020 - 10:46

Nie


 iPhone 12 Pro  MacBook Air 13' 2017  iPad 6th (WiFi)  Apple Watch 4 (GPS + Cell)  AirPods II


#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 października 2020 - 11:14

No to czop czop.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7 MrMind

MrMind
  • 58 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 października 2020 - 12:13

No to czop czop.

Co to wnosi?  :P


 iPhone 12 Pro  MacBook Air 13' 2017  iPad 6th (WiFi)  Apple Watch 4 (GPS + Cell)  AirPods II


#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 października 2020 - 12:46

Poradę, żebyś zrobił, a nie chwalił się, że nie zrobiłeś.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#9 MrMind

MrMind
  • 58 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 października 2020 - 12:02

Idąc za Waszą radą chciałem ręcznie pobrać aktualizację, ale mam taki błąd jak na zdjęciu poniżej. 

Macie pomysł jak to rozwiązać?

 

Załączone pliki


Użytkownik MrMind edytował ten post 30 października 2020 - 12:03

 iPhone 12 Pro  MacBook Air 13' 2017  iPad 6th (WiFi)  Apple Watch 4 (GPS + Cell)  AirPods II


#10 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 października 2020 - 12:36

A jesteś pewny, że to jest combo update? To się aby po polsku nie nazywa 'uaktualnienie zbiorcze', a nie zwykłe 'uaktualnienie'?
O to powinieneś mieć.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#11 MrMind

MrMind
  • 58 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 października 2020 - 13:44

Tak, w przypadku Combo mam taki komunikat... nie wiadomo co tu zrobić :(

Załączone pliki


 iPhone 12 Pro  MacBook Air 13' 2017  iPad 6th (WiFi)  Apple Watch 4 (GPS + Cell)  AirPods II


#12 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 października 2020 - 14:05

No jak nie wiadomo, skoro jak wół pisze 'insufficient disk space'?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#13 MrMind

MrMind
  • 58 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 października 2020 - 14:06

Tak, ale wcześniej żeby aktualizacja w ogóle przeszła też pokazywało żebym zwolnił miejsce bo jest potrzebne bodajże 10 GB, tak też zrobiłem, pousuwałem i nadal to.


 iPhone 12 Pro  MacBook Air 13' 2017  iPad 6th (WiFi)  Apple Watch 4 (GPS + Cell)  AirPods II


#14 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 30 października 2020 - 14:15

Skoro insufficient, to insufficient. Widać 10GB to za mało.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych