Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail nie widzi maili z konta Gmail starszych od pewnej daty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 barnio

barnio
  • 41 postów

Napisano 28 czerwca 2020 - 15:27

Dzien dobry

Mam problem, przy którym poległy wszystkie standardowe rozwiązania znalezione w Internecie. Mam na OSX Mail w Catalina skonfigurowane kilka kont w tym jedno na Gmail skonfigurowane jako IMAP ( na wartościach domyślnych wykrywanych przez sam OSX Catalina) . Występuje na nim problem, że OSX Mail synchronizuje ze skrzynką na Mac tylko nowsze od 5 maja, wcześniejsze mimo, że sa widocznie na koncie Gmail z poziomu przeglądarki nie istnieją dla konta skonfigurowanego w systemie.

 

Kasowałem i przebudowywałem już cały index, kasowałem również całą konfigurację tego konta i po resecie konfigurowałem je od zera - niestety dalej OSX Mail obsługuje bez problemu wszystkie nowe maile oraz archiwalne od maja, starsze dla niego dalej nie istnieją. 

 

Analogicznie zaznaczenie w wersji przeglądarkowej kilku starych maili jako nieprzeczytane i próba ich ściągnięcia nic nie daje, dla systemu one dalej nie istnieją.

 

Jakieś pomysły ?

 

 



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 28 czerwca 2020 - 15:49

1. Przenoszę – https://myapple.pl/f...o-korzystać/.

2. Poprawiłem nieco tytuł.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 czerwca 2020 - 19:42

https://imgur.com/a/FLWWjpe - a to nie to?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 barnio

barnio
  • 41 postów

Napisano 29 czerwca 2020 - 08:15

No nie, właśnie celowo zaznaczyłem i odznaczyłem limit. Klient pisze, że znów pobiera kilka tysięcy maili ( czyli teoretycznie wszystkie ) ale ich nigdzie nie widać. Jakby jakiś niewidzialny filtr był włączony w kliencie "ukrywaj wiadomosci starsze niż ".

 

Miejsce na dysku oczywiście jest i ma je gdzie ściągnać ;-)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych