Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iOS 14, wszystkie wersje beta – dyskusja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
886 odpowiedzi w tym temacie

#101 Zelony

Zelony
  • 20 postów

Napisano 02 lipca 2020 - 03:30

Zauważyłem, że u mnie plików nie wysyła na iCloud. Natomiast z pobieraniem plików nie ma problemu. Tak jakby synchronizacja działała tylko w jedną stronę. Na drugim telefonie z IOS 13.6 nie ma z tym problemu. Jeżeli chodzi o same katalogi to one się synchronizują w dwie strony, więc tylko z plikami jest problem. Ciekaw jestem czy to tylko u mnie czy u innych również jest podobnie.

#102 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 02 lipca 2020 - 10:17

Czy ktoś z Was miał również problem z samoistnymi restartami? U mnie dotyczy to 11 PRO. Tu również info o tym problemie: https://spidersweb.p...nia-opinie.html


  • Jakub Nowak lubi to

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#103 Zelony

Zelony
  • 20 postów

Napisano 02 lipca 2020 - 10:50

U mnie często się zdarzają jak korzystam z aplikacji skrótów. Może to nie jest tyle co restart, ale tak jakby przeładowanie systemu bez resetu z czarnym ekranem, bo po tym bez problemu mogę odblokować telefon przez FiD. Po resecie musiałbym odblokować kodem. Mi to bardziej wyglada tak jakby użycie ramu było zbyt duże i wtedy zamiast ubić tylko aplikacje to ubija cały system, ale mogę się mylić.

#104 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 02 lipca 2020 - 10:59

EMU znajomy ma kilka razy dziennie, ja miałem do tej pory zaledwie raz.
U mnie zaczął się problem z baterią, bo ciągnie mi ją dosyć mocno. 3:10 SOT/niecałe 24 h i muszę ładować, bo mam 22%. Większość z tych 24 h to Wifi, na LTE z 3-4 h, tyle co na meczu byłem, parę zdjęć i trochę twittera w tym czasie ;) 


„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#105 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 02 lipca 2020 - 11:34

U mnie często się zdarzają jak korzystam z aplikacji skrótów. Może to nie jest tyle co restart, ale tak jakby przeładowanie systemu bez resetu z czarnym ekranem, bo po tym bez problemu mogę odblokować telefon przez FiD. Po resecie musiałbym odblokować kodem. Mi to bardziej wyglada tak jakby użycie ramu było zbyt duże i wtedy zamiast ubić tylko aplikacje to ubija cały system, ale mogę się mylić.

 

U mnie jest pełny restart, więc musze kodem odblokować.

 

EMU znajomy ma kilka razy dziennie, ja miałem do tej pory zaledwie raz.
U mnie zaczął się problem z baterią, bo ciągnie mi ją dosyć mocno. 3:10 SOT/niecałe 24 h i muszę ładować, bo mam 22%. Większość z tych 24 h to Wifi, na LTE z 3-4 h, tyle co na meczu byłem, parę zdjęć i trochę twittera w tym czasie ;)

 

U mnie z baterią nie było problemu, tylko te restarty.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#106 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 02 lipca 2020 - 11:40

Teraz mi się zrobił respring :P

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#107 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 02 lipca 2020 - 13:18

Teraz mi się zrobił respring :P

 

A odblokowałeś po nim iphone z FaceID? Czy musiałeś kod wbić?
 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#108 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 02 lipca 2020 - 15:01

Póki co mamy pierwszą betę iOS 14, dobrze rozumiem?
Nie chcę się chyba póki co pakować w to bo za wcześnie ale zapytam, ktoś zainstalował na SE2?

Czy działają płatności Apple Pay?

iPhone 11


#109 Jakub Nowak

Jakub Nowak
  • 37 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2020 - 15:14

Ja mam pełno restartów na iPhone 11 :( Zauważyłem, że najczęściej mają one miejsce jak wsiadam lub wysiadam z samochodu, więc obstawiam że błąd powoduje któryś z poniższych:
-podłączanie/rozłączanie Bluetooth zestawu głośnomówiącego
-podłączanie/odłączanie kabla Lightning do odtwarzania mediów. Niestety mój samochód po Bluetooth wspiera tylko rozmowy telefoniczne, do mediów muszę podpinać kabel. Dodatkowo samochód jest kompatybilny z iPodem, nie iPhonem, więc zasadniczo działa, ale czasem dziwne rzeczy się dzieją. Restartów jednak na oficjalnym sofcie nigdy nie było.

No nic, to pierwsza beta więc ma prawo mieć pełno błędów :)

#110 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 02 lipca 2020 - 15:22

A odblokowałeś po nim iphone z FaceID? Czy musiałeś kod wbić?

Bez facjatyID, ekran czarny i kręciło się kółeczko ;) Ten pierwszy to miałem gruby, włączył się na nowo, logo ogryzka na ekranie, i trzeba było podać kod.

Póki co mamy pierwszą betę iOS 14, dobrze rozumiem?
Nie chcę się chyba póki co pakować w to bo za wcześnie ale zapytam, ktoś zainstalował na SE2?

Czy działają płatności Apple Pay?


Tak, pierwsza beta ;)
Apple Pay działa

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#111 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 02 lipca 2020 - 16:17

Ja mam pełno restartów na iPhone 11 :( Zauważyłem, że najczęściej mają one miejsce jak wsiadam lub wysiadam z samochodu, więc obstawiam że błąd powoduje któryś z poniższych:
-podłączanie/rozłączanie Bluetooth zestawu głośnomówiącego
-podłączanie/odłączanie kabla Lightning do odtwarzania mediów. Niestety mój samochód po Bluetooth wspiera tylko rozmowy telefoniczne, do mediów muszę podpinać kabel. Dodatkowo samochód jest kompatybilny z iPodem, nie iPhonem, więc zasadniczo działa, ale czasem dziwne rzeczy się dzieją. Restartów jednak na oficjalnym sofcie nigdy nie było.

No nic, to pierwsza beta więc ma prawo mieć pełno błędów :)


Coś w tym może być. Rozpłacze Bluetooth zostawię tylko z Apple Watch

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#112 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 03 lipca 2020 - 09:07

Ktoś sobie poradził z błyskawicznie zapełniającą się pamięcią? Mam 500mb wolnego i nie chcą mi się wgrywać zdjęcia na chmurę, bo mam komunikat na dole, że jest za mało miejsca na iPhone  <_<

 

Inne zajmuje prawie 30Gb. 

 

Z innych błędów to aplikacja pogoda co chwilę pokazuje mi lokalizację Cupertino, a jak już jest odpowiednia lokalizacja to ~8/10 wejść skutkuje pokazaniem pustych danych, nie ma żadnej informacji pogodowej.


Użytkownik Geble edytował ten post 03 lipca 2020 - 09:08

BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#113 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 03 lipca 2020 - 09:09

U mnie akurat zarządzanie pamięcią działa dobrze. Ze względu na weekendowy wyjazd dopchałem pod korek wczoraj telefon i i pada, oba z najnowszymi betami różnymi filmami, grami itp. i wszystko szło wzorowo. Aczkolwiek 500 MB to za mało, skasuj, przynajmniej tymczasowo, jakieś aplikacje. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#114 Geble

Geble

  • 1 178 postów
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Napisano 03 lipca 2020 - 09:13

Spróbuję, aczkolwiek podejrzewam, że po usunięciu, dajmy na to, 5GB aplikacji to zaraz "Inne" zwiększy się o tę wartość.

 

Czyli rozumiem, że nikt nie znalazł póki co przyczyny.


Użytkownik Geble edytował ten post 03 lipca 2020 - 09:13

BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#115 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 03 lipca 2020 - 20:44

Kiedy może wyjść kolejna beta. Nie ukrywam, że beta zawsze gościła na moich telefonach dlatego 14 mnie korci ale jednak chcę poczekać na B2.
Interesuką mnie nowości iOS 14.

iPhone 11


#116 036f6c57bf

036f6c57bf
  • 1 336 postów
  • Płeć:

Napisano 03 lipca 2020 - 21:04

Używam intensywnie telefonu. Najważniejsze czyli bateria spokojnie 5h wyświetlacza i działania aplikacji. Czesto podczas pisania w wielu aplikacjach przycina się tekst. I co ciekawe, zarządzanie pamięcią. Tam sam system i inne zjadają dużo pamięci. Dzięki czemu o backupie na iCloud mogę zapomnieć. Reszta działa bez zastrzeżeń.

#117 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 03 lipca 2020 - 21:21

Czy poprawili coś wizualnie ale aplikacji e-mail?
A może wiadomości z konta Gmail zaczną przychodzić Push?

iPhone 11


#118 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 lipca 2020 - 21:43

Nie.

Nie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#119 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lipca 2020 - 08:45

W mailu to akurat się odrobinkę zmieniło. Aczkolwiek na iPhonie generalnie jest to samo, co na iOS 13.  A iPadzie zmiany są nieco większe. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#120 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 04 lipca 2020 - 13:23

Coś w tym może być. Rozpłacze Bluetooth zostawię tylko z Apple Watch


Dziś miałem restart jak wyłączyłem AirPods-y, wiec być może coś z Bluetooth.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#121 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 04 lipca 2020 - 18:23

Dzisiaj wycieczka weekendowa do Walbrzycha, m.in. Zamek Książ, wiec parę fotek było. Kilka razy freeze apka aparatu, albo czarny ekran, albo chwycił kadr i go trzymał ;)

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#122 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 04 lipca 2020 - 18:50

Mam nadzieje, że zgłaszacie wszystkie błędy.

Jak oceniacie 14? Jest coś lepiej i wygodniej niż na 13?
Mam nowego SE i zastanawiam się, biorąc pod uwagę jeszcze wieloletnie wsparcie jak nowe systemy o droga Apple pomoże małoekranowym telefonom...

iPhone 11


#123 Hohe

Hohe
  • 300 postów

Napisano 04 lipca 2020 - 19:08

Mam nadzieje, że zgłaszacie wszystkie błędy.

Jak oceniacie 14? Jest coś lepiej i wygodniej niż na 13?
Mam nowego SE i zastanawiam się, biorąc pod uwagę jeszcze wieloletnie wsparcie jak nowe systemy o droga Apple pomoże małoekranowym telefonom...


Ja nie zgłaszam, bo nie mam żadnych problemów. Nie widzę też, niestety, żadnych plusów przesiadki na 14. A drugiej części Twojej wypowiedzi nie rozumiem.

#124 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 lipca 2020 - 20:13

Jak oceniacie 14? Jest coś lepiej i wygodniej niż na 13?
 

 

Jak na początkową bete działa ok.

Lepiej jest. Zwłaszcza widgety. 


iPhone 12 mini 


#125 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 859 postów
  • SkądŻory

Napisano 04 lipca 2020 - 20:28

Mam nadzieje, że zgłaszacie wszystkie błędy.

Jak oceniacie 14? Jest coś lepiej i wygodniej niż na 13?
Mam nowego SE i zastanawiam się, biorąc pod uwagę jeszcze wieloletnie wsparcie jak nowe systemy o droga Apple pomoże małoekranowym telefonom...


Zgłaszam

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych