Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kopia zapasowa aplikacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomis69

tomis69
  • 25 postów

Napisano 05 czerwca 2020 - 20:24

Witam.

 

Chcę wyzerować iPhone'a i w związku z tym muszę zrobić kopie zapasową na komputerze pod Win7. Wyczytałem na stronie Apple'a, że backup jest tworzony w oparciu w aplikacje, które są dostępne w AppStore. Czy istnieje możliwość wykonania kopii aplikacji, które nie są już dostępne w Appstore?

 

Na telefonie siedzi iOS 11.4.

 

 

Pozdrawiam.



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 05 czerwca 2020 - 22:58

Aplikacje powinny się pobrać przy odtwarzaniu backupu. Aczkolwiek nie jest to gwarantowane. Kopii zapasowej aplikacji jako takich zrobić się nie da. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 tomis69

tomis69
  • 25 postów

Napisano 06 czerwca 2020 - 01:35

Czyli po zrobieniu backup'u i przywrócenia iPhone'a z jego kopii z PC wszystkie aplikacje będą pobrane w najnowszych wersjach, a te niedostępne przepadną, tak?



#4 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 06 czerwca 2020 - 08:42

Powinny być wszystkie, ale może się zdarzyć, że niedostępne przepadną. Tako rzecze artykuł wsparcia: https://support.appl.../pl-pl/HT203768


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5 tomis69

tomis69
  • 25 postów

Napisano 16 czerwca 2020 - 16:51

Dzięki. :) Obecnie na iP6 mam iOS 11.4. Kilka aplikacji zainstalowanych w telefonie w sklepie nie pojawia mi się - czyli najnowsza wersja nie obsługuje starego iOS'a czy w takim przypadku po przywróceniu kopii zostaną zainstalowane ostatnie wersje wspierające iOS czy będą one widziane przez os'a jako niedostępne?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych