Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail 11.5 na High Sierze zamula i się zawiesza.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 CHEFTOMEK11

CHEFTOMEK11
  • 1 postów

Napisano 02 czerwca 2020 - 00:16

Problem był poruszany w kilku miejscach jednak nie umiem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi jak go rozwiązać. To co moja aplikacja Mail robi, także nie do końca pokrywa się z opisami w sieci. Po jakiejś aktualizacji przy pisaniu wiadomości, po kilkunastu wyrazach system ledwo zipie. Dopiero Force quit pomaga i muszę zaczynać od nowa.

Pojawiła się z lewej strony kolumna niżej pod SKRZYNKI, pod INTELIGENTNE SKRZYNKI POCZTOWE o nazwie NA MOIM MACU. W tej grupie porobiły się katalogi „Odzyskane wiadomości”. Ciurkiem w dół każdy taki sam tylko inny numer. Od 1 do 3457. Czyli mam ponad 3 tysiące takich „Odzyskane Wiadomości - 1245” a w każdym jakieś losowe Robocze emaile z 2017r lub następnych lat. Da sie te katalogi/skrzynki kasować lub przebudowywać ale po skasowaniu kilku jak już przemieli robi sie zawiecha, trzeba zamykać a skrzynki i tak wracają. Bez ładu i składu, nieregularnie.

Próbowałem przebudować, skasowałem wszystkie wiadomości w tych głównych folderach „Przychodzące, Wysłane itd” zerowałem do cna i pobiera mi coraz więcej rzeczy z wielu lat. Poczta jest w Onecie, wlazłem na stronę tam tez wyczyściłem wszystko, tysiące wiadomości DO ZERA. Na stronie porządek a w Mail śmietnik coraz większy aż usunąłem tą skrzynkę Onetu i jest pusto. Zostały puste główne foldery ale „Na Moim Macu” wciąż 3,5 tyś tys. folderów skrzynek i każda próba usunięcia to powrót kolejnych.

Da sie to jakoś wyzerować? Przywrócić fabrycznie pusty program ale bez konieczności czyszczenia całego systemu żebym nie musiał jeszcze całej reszty naprawiać? Korzystam teraz z Mail na Iphone i tu po czyszczeniu jest porządek.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych