Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zgrywanie filmów/zdjęć z Windows 10 do iPhone 8 Plus


Najlepsza odpowiedź go4ce , 28 maja 2020 - 12:13

Ale co dokładnie nie działa w [url=https://www.tenorshare.com/iphone-tips/how-to-upload-photos-from-computer-to-icloud.html#2]tym sposobie[/url]?

 

Nie widzę po prostu żadnego sposobu by wgrać zdjęcia z komputera na pamięć Iphone'a. Po prostu, nigdzie nie mogę znaleźć opcji by to zrobić.

 

Próbowałem iCloud, próbowałem sposób tomk925 (nie wykrywa mojego komputera podłączonego pod tą samą sieć), iTunes także nie daje mi takiej możliwości.

Dobra udało mi się.

 

Zainstalowałem program który mi polecił @tomk925 i przez iTunes dodałem wszystko poprzez "Udostępnianie plików". Później tylko na smartfonie przeniosłem wszystkie pliki do galerii i już jest.

 

Dziękuję wszystkim bardzo za pomoc :)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 go4ce

go4ce
  • 8 postów

Napisano 28 maja 2020 - 08:27

Hej,

 

Przepraszam może taki temat był i jest rozwiązany, lecz nie mam już siły szukać w internecie, ponieważ nic mi nie pomaga.

 

Chciałem przerzucić dane z poprzedniego Androida na kupionego iPhona lecz nie zadziałało.

Chcę manualnie wrzucić zdjęcia skopiowane na komputer do iPhona i to jest jakiś koszmar. Nie mam pojęcia jak to zrobić , internet nie pomaga.

 

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak to zrobić? Mam folder ze zdjęciami i filmikami z poprzedniego telefonu i chce go przerzucić na iPhona.

 

Z góry dziękuję za pomoc.



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 maja 2020 - 09:37

Co dokładnie 'nie zadziałało'?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 28 maja 2020 - 09:42

Hej,

 

Przepraszam może taki temat był i jest rozwiązany, lecz nie mam już siły szukać w internecie, ponieważ nic mi nie pomaga.

 

Chciałem przerzucić dane z poprzedniego Androida na kupionego iPhona lecz nie zadziałało.

Chcę manualnie wrzucić zdjęcia skopiowane na komputer do iPhona i to jest jakiś koszmar. Nie mam pojęcia jak to zrobić , internet nie pomaga.

 

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak to zrobić? Mam folder ze zdjęciami i filmikami z poprzedniego telefonu i chce go przerzucić na iPhona.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

czy nie lepiej, mając te zdjęcia na komputerze, z poziomu przeglądarki dodać je do iCloud?



#4 go4ce

go4ce
  • 8 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:13

Nie mam pojęcia jak mogę przerzucić to wszystko na telefon z komputera.

 

Rozumiem że poprzez iCloud nawet w przeglądarce dodaję wszystko co chcę i widzę to później w galerii na iPhone'nie? 



#5 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:24

Polecam zainstalować w telefonie taki manager https://readdle.com/documents i przegrać po domowej sieci wifi zdjęcia z PC, wszystko masz wytłumaczone jak przegrać, a działa to fajnie. W tym managerze tworzysz sobie katalogi jak chcesz. Możesz potem bezpośrednio już na iPhone przenieść zdjęcia z takiego katalogu to galerii głównej, albo trzymac już w tym manager jako jedno miejsce wszystkie zdjęcia i inne pliki. Plus to połączenie z wbudowaną galerią, czy z Plikami i możliwość zabezpieczenia plików touchid bądź faceid.

#6 go4ce

go4ce
  • 8 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:28

Polecam zainstalować w telefonie taki manager https://readdle.com/documents i przegrać po domowej sieci wifi zdjęcia z PC, wszystko masz wytłumaczone jak przegrać, a działa to fajnie. W tym managerze tworzysz sobie katalogi jak chcesz. Możesz potem bezpośrednio już na iPhone przenieść zdjęcia z takiego katalogu to galerii głównej, albo trzymac już w tym manager jako jedno miejsce wszystkie zdjęcia i inne pliki. Plus to połączenie z wbudowaną galerią, czy z Plikami i możliwość zabezpieczenia plików touchid bądź faceid.

 

 

Ok, spróbuję najpierw sprawdzić iCloud jak działa, i później sprawdzę to co napisałeś.

 

Dziękuję.



#7 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 28 maja 2020 - 10:46

icloud to chmura, a jak masz więcej zdjęć na pc niż 5gb to Ci nie przejdą na raz wszystkie i sobie wyczerpiesz miejsce w chmurze na inne rzeczy, aplikacje. Za więcej miejsce GB w chmurze już musisz płacić wcześniej. Skoro teraz masz problemy z przegraniem to potem możesz się zakopać z tym icloud.
Dalem Ci tylko przykład przegrania bezpośrednio z pc do pamięci telefonu i tam trzymania na stałe wszystkich plików, tworzenia katalogów dowolnie i inne rzeczy, widać rozszerzenia itp, wszystkie w jednym miejscu, podobnie jak w Android, bo nie wiem kiedy i czy miałeś IOS już.

#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 maja 2020 - 11:05

Ale co dokładnie nie działa w tym sposobie?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#9 go4ce

go4ce
  • 8 postów

Napisano 28 maja 2020 - 12:13   Najlepsza odpowiedź

Ale co dokładnie nie działa w [url=https://www.tenorshare.com/iphone-tips/how-to-upload-photos-from-computer-to-icloud.html#2]tym sposobie[/url]?

 

Nie widzę po prostu żadnego sposobu by wgrać zdjęcia z komputera na pamięć Iphone'a. Po prostu, nigdzie nie mogę znaleźć opcji by to zrobić.

 

Próbowałem iCloud, próbowałem sposób tomk925 (nie wykrywa mojego komputera podłączonego pod tą samą sieć), iTunes także nie daje mi takiej możliwości.

Dobra udało mi się.

 

Zainstalowałem program który mi polecił @tomk925 i przez iTunes dodałem wszystko poprzez "Udostępnianie plików". Później tylko na smartfonie przeniosłem wszystkie pliki do galerii i już jest.

 

Dziękuję wszystkim bardzo za pomoc :)



#10 OTTO123

OTTO123
  • 26 postów

Napisano 20 września 2020 - 11:42

Ja też mam problem z przerzuceniem czegokolwiek z komputera na Iphone SE |(2016)
ITunes pobrałem na kompa , zalogowałem się, znalazłem tam mój telefon i nic więcej już nie działa, obejrzałem multum filmików instruktażowych  i nic nie pomagają !
Może to wina tego że mam Windowsa 7 ???
Nic się nie chce synchronizowań, otwieram bibliotekę i nie da się nic przenieść, bo nie spełnia kryteriów iTunes nie widzi też aplikacji z iphona które mogą współpracować.



#11 OTTO123

OTTO123
  • 26 postów

Napisano 20 września 2020 - 20:15

Coś mi się wydaje że po 3 dniach kombinowania, aby bardziej się nie wku.... najprostrzym rozwiązaniem będzie wysyłanie zdjęć z kompa mailem i odbieranie ich na telefonie.
Bluetooth jak wiemy też nie zadziała, szkoda czasu na rozkminianie ideologi Apple.

#12 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 20 września 2020 - 21:28

Ściągnij sobie send enywhere na telefon i pc. Po wifi wszystko wyślesz i normalnie zapiszesz w rolce na telefonie.

iPhone 15 Pro


#13 OTTO123

OTTO123
  • 26 postów

Napisano 22 września 2020 - 16:57

Dzięki serdeczne za pomoc.
Program dziala, jednak po przerzuceniu zdjec na iphona i z rolki aparatu do konkretnego folderu ,skasowałem te z rolce, aby nie były w dwóch miejscach na raz, no i znikęły całkowicie.
Jak to zrobic aby skasowac w rolce aparatu a zostaly w stworzonym folderze ?

#14 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 22 września 2020 - 17:31

Nie da się tak z poziomu telefonu. Foldery osobne możesz tworzyć w itunes i tak przerzucać. To co z rolki wrzucisz to tylko posortowane w osobne katalogi pliki z rolki. Jak je z niej usuniesz to znikną z folderu. Nie są w dwóch miejscach na raz i nie zajmują 2 razy miejsca. To takie skróty do plików z rolki.

iPhone 15 Pro


#15 OTTO123

OTTO123
  • 26 postów

Napisano 22 września 2020 - 18:33

Czyli nie zajmują więcej miejsca, uff to chociaż tyle.
Nie rozumiem dlaczego to firma nie ewoluje, nie rozwija się aby zadowolić klientów.
A powiedz mi czy muzykę -mp3 też tym programem przerzucę ?

#16 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 22 września 2020 - 19:14

Tego nie próbowałem. Odkąd kupiłem spotify za dyszkę na rok używam tylko tego. Pobrałem na dysk co potrzebuje i mam offline.

iPhone 15 Pro


#17 OTTO123

OTTO123
  • 26 postów

Napisano 23 września 2020 - 03:55

Rozumiem że popranie innej aplikacji albumu nic nie da, bo system i tak będzie kasował te zdjęcia ?

#18 OTTO123

OTTO123
  • 26 postów

Napisano 23 września 2020 - 20:02

Kapitalna ta aplikacja, przesyła zdjęcia filmy i muzykę, nawet kontakty.
Można powiedzieć że wszystko, bo nawet aplikacje można przesłać.
I co Apple da się ???!!!

P.S. Regiss dzięki za pomoc :)

#19 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 23 września 2020 - 20:11

Spoko nie ma za co.

iPhone 15 Pro


#20 OTTO123

OTTO123
  • 26 postów

Napisano 24 września 2020 - 06:05

Mam jednak problem, bo muzyka przerzucona -mp3 a aplikacja muzyka jej nie widzi, nie ma jej w bibliotece.

#21 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2020 - 08:28

To jest wątek o filmach i zdjęciach, który to temat został już wyczerpany.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych