Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Magic Mouse 2 - inny "klik", niż w pierwszej MM. Czy to normalne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 janhalb

janhalb
  • 933 postów

Napisano 26 maja 2020 - 13:57

Ponieważ moja Magic Mouse zdechła na amen (od jakiegoś czasu już działała coraz gorzej, dużo lat już miała, a kupiłem i tak używaną…) - postanowiłem kupić nową.

 

Miałem MM1 - tę na zwykłe baterie paluszki. Kupiłem MM2 (tę ładowaną przez kabelek…) - też używaną. No i pytanie: moja stara MM miała przy naciskaniu wyraźny, "głośny" klik - ta nowa MM2 chodzi "miękko", klik jest dużo cichszy. Absolutnie mi to nie przeszkadza - chciałem tylko zapytać, czy to normalne (czy te MM2 po prostu tak chodzą…), czy może świadczy to o znacznie większym stopniu zużycia, niż deklarował sprzedający?

 

Działa (na razie) normalnie, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże, jak wiadomo…


Mac Mini 2023, M2, 24 GB RAM, 1 TB SSD

MacBook Pro mid 2010, i5 2,4 GHz, 4 GB RAM, 500 GB HDD


#2 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 26 maja 2020 - 14:07

Mam przed sobą na biurku obie wersje i chodzą całkowicie tak samo, nie da się zauważyć żadnej różnicy. Może ta Twoja jest jakoś uszkodzona albo nieoryginalna?


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#3 janhalb

janhalb
  • 933 postów

Napisano 26 maja 2020 - 15:17

Nieoryginalna raczej nie - wygląda dokładnie tak samo jak moja stara MM1, wszystko działa tak samo i (mówiąc uczciwie) bez problemowo na razie - tyle, że ciszej klika. :-)

 

No nic, będę musiał przez kilka dni potestować, mysz jest "powystawowa" (cokolwiek by to dało znaczyć) i sprzedawca daje na nią 12 miesięcy gwarancji, więc w razie czego będę reklamował…


Mac Mini 2023, M2, 24 GB RAM, 1 TB SSD

MacBook Pro mid 2010, i5 2,4 GHz, 4 GB RAM, 500 GB HDD





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych