Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Instalacja drukarki "nieobsługującej Cataliny"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Di jack

Di jack
  • 22 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 maja 2020 - 20:16

Cześć wam :)

 

Mam problem z drukarką Xerox Phaser 3140, zmieniłem ostatnio MacBooka na nowszego działa na najnowszej Catalinie 10.15.4. mój sterownik do tej drukarki po usb jest nieobsługiwany bo 32bit. Na stronie producenta także nie ma już wsparcia dla Cataliny. Sprawdzałem także na  Gutenprint, zero efektów. Mój stary MacBook też jest na Catalinie i drukarka śmiga, ale instalowałem ją na starszym systemie. Mógłbym wyzerować MacBooka do starszego systemu z jakim wyszedł na świat, zainstalować sterownik, a potem zaktualizować, albo wgrać kopie z starego Macbooka, ale czy jest na to łatwiejszy sposób? może jakiś uniwersalny sterownik, albo opcja wyciągnięcia tego na starym kompie i wrzucenia do plików systemowych nowego, żeby to zatrybiło?


Użytkownik Di jack edytował ten post 17 maja 2020 - 20:17


#2 lucjannl mac mini

lucjannl mac mini
  • 67 postów
  • SkądRotterdam , NL Katowiece ,PL

Napisano 06 września 2020 - 09:52

niestety ja tez mialem problemy z moja  Drukarka  Samsung kupiłem ja rok przed Catalina jak  juz zmienił sie system drukarka nie działała ,dzwoniłem na wsparcie mojej drukarki to powiedzieli mi ze jeszcze nie maja sterowników i tak rok się  męczyłem. jak juz były sterowniki to drukarka kłopoty sprawiała drukowała krzaczki albo system jej nie widział musiałem usunąć drukarke potem ja z powrotem instalować i tak non stop , i kupiłem nowa a stara na windowsie dział poprawnie wiec sprzedałem stara 

pozdrawiam 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych