Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Google Maps - po niedawnej aktualizacji źle centruje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 harti

harti
  • 347 postów

Napisano 16 maja 2020 - 07:58

nie wiem ilu z Was używa map Google'a w trybie poziomym, ale od mniej więcej 1,5 miesiąca słabo to wygląda.. zmienili interface tak że strzałka nawigacji centrowana jest w prawej połowie ekranu, a nie tak jak kiedyś, na środku ekranu.. używam iPada Mini 2 do auta i dopiero wczoraj cudem udało mi się podmienić na starszą wersję apki, ale z ograniczeniami, np. nie mogę tam się zalogować do konta google (instalowałem przez AltStore), traktuję to jako tymczasowe rozwiązanie, bo liczę na jailbreak, w moim przypadku (iOS 12.4.4) unc0ver nie obejmuje tej wersji OS a checkra1n nie działa z ipadem mini 2..

 

google nie traktuje tego jako błąd, tylko jako "feature".. na androidzie jest tak już od kilku miesięcy.. nie przeszkadza to Wam? z góry informuję że nie chcę zmieniać na inną apkę do nawigacji..

 

tak wygląda w starszej wersji:

ci4y9jps0nmi_t.jpg

 

a tak ta najnowsza wersja Google Maps, słabo to wygląda u mnie, szczególnie że tablet mam na prawo od siebie...

ilps7ka2hy7f_t.jpg

 

i tak:

8re8bxzdpyik_t.jpg

 

EDIT 9:56

z ciekawości zajrzałem na stronę CheckRa1n i okazuje się że w najnowszej wersji naprawili problem z urządzeniami z A7, czyli mój iPad mini 2

udało się zrobić jailbreak, mam cydię, ale to cały czas półśrodek, bo to jest 'semi-tethered', czyli trzeba kabelkiem podłączać do komputera po każdym restarcie urządzenia, gdy np. padnie bateria..


Użytkownik harti edytował ten post 16 maja 2020 - 08:59





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych