Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPHONE 8 - Brak możliwości zgrania zdjęć z telefonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 szymar

szymar
  • 12 postów

Napisano 12 maja 2020 - 09:36

cześć.

próbuję jeszcze raz i przepraszam za zbyt powierzchowne informacje w poprzednim poście. 

 

Chciałem zgrać zdjęcia z telefonu na komputer. Telefon (iphone 8) ma około 10 miesięcy (kupiony jako nowy). Korzystam z oryginalnego kabla, który był w komplecie. Przy podłączeniu do komputera z win10 (próbowałem na dwóch różnych) po chwili kopiowanie zdjęć zostaje przerwane i pojawia się komunikat "urządzenie dołączone do komputera nie działa" i cały proces zostaje przerwany. Próbowałem zarówno przez aplikację ZDJĘCIA na komputerze jak i zwykłe kopiowanie folderów z iphone na dysk. Efekt był taki sam. Niezależnie od tego czy próbowałem zgrać wszystkie zdjęcia czy tylko wybrane. Telefon mam zaktualizowany (wczoraj). 

 

Czy to może być problem z kablem? Ładowanie działa bez problemu. Czy takie ewentualne uszkodzenie kabla może być podstawą do reklamacji? 

 

Pozdrawiam

Bartek



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 12 maja 2020 - 10:38

Uruchom ponownie telefon -  u mnie pomogło.


Fallout ...war, war never changes...

#3 szymar

szymar
  • 12 postów

Napisano 12 maja 2020 - 10:58

Uruchom ponownie telefon -  u mnie pomogło.

 

Ponownie uruchomienie nie pomogło. 

ale zapamiętałem na jakim pliki się wywaliło to kopiowanie i okazało się, że na filmie nagranym z opcją zwolnionego tempa. zaznaczyłem, więc tylko zdjęcia do kopiowania i teraz idzie. 

z czego to może wynikać? czy to znaczy, że np na kompie nie mam czym otworzyć takiego formatu pliku? 



#4 M.A.D.Z.I.A

M.A.D.Z.I.A
  • 108 postów

Napisano 15 maja 2020 - 12:35

Może wgraj na kompa chmurę iCloud. Jeśli to nie pomaga, to zrób restore w iPhone.

#5 marioo11

marioo11
  • 66 postów

Napisano 15 maja 2020 - 19:16

tez tak mialem. mialem ip8 poltora roku i ile razy chcialem podpiac pod lapka to zawsze ten komunikat (dzialo sie to glownie przy checi wgrania ios przez itunes). mialem kilka roznych iphone i tylko z ip8 mialem problem



#6 Jack-IPX

Jack-IPX
  • 2 postów

Napisano 20 czerwca 2020 - 23:40

Udało się jakoś rozwiązać ten problem?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych