Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bieganie z Apple Watch - jak wrócić do miejsca startu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 03 maja 2020 - 11:49

Na starym zegarku biegowym Suunto miałem funkcję nawigacji do miejsca startu - jak by się zgubić, to  cyk i wracamy. W Apple Watch w standardowej aplikacji treningowej tego nie widzę. Czy jest jakieś inne rozwiązanie przy bieganiu bez telefony i bez LTE w zegarku. Wskazanie kierunku do miejsca startu było by nawet lepsze, niż powrót po śladzie. Telefon pamięta lokalizację samochodu. A zegarek solo? Szukałem w Google i nic....



#2 tomk925

tomk925
  • 746 postów

Napisano 03 maja 2020 - 12:12

Raczej AW nie ma czegoś takiego, tak samo szacunkowy czas ukończenia dystansu w danym tempie, No chyba że jest jakaś aplikacja zewnętrzna na niego. Dlatego nie wiem czemu jest reklamowany jako sportowy, a nie ma podstawowych funkcji np dla biegania, dlatego zainwestowałem w nowy Garmin, a AW zwróciłem.

#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 03 maja 2020 - 14:49

Dziś jeszcze sprawdzałem - program mapy zapamiętał lokalizację samochodu, ale nie bez internetu nic z tym już nie mógł zrobić. Na szczęście mam żonę z poczuciem kierunku jak u ptaków wędrownych :) 



#4 bf7a1f7821

bf7a1f7821

    Trancex

  • 597 postów

Napisano 03 maja 2020 - 15:54

Nie dam sobie reki uciąć, ale w workoutdoors być może można sobie coś takiego zaimplementować?


IP XS Max | MacBook Pro 2020 | Ipad Air2 | AW 4 SS





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych