Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Uruchomienie nowego MBP iCloud Drive


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 no nie

no nie
  • 14 postów

Napisano 10 kwietnia 2020 - 11:44

Drodzy, Drogie,

 

Dzisiaj z serwisu Apple iSpot, po ponad dwóch tygodniach, wrócił mój MBP 13" 2019. Cały pulpit miałem synchronizowany w iCloud, więc zakładałem, że po zalogowaniu się do iCloud ujrzę od razu pulpit takim, jakim go pozostawiłem.

 

Ku mojemu zaskoczeniu, pomimo, iż jestem zalogowany na Apple ID i iCloud jest uruchomione, nic takiego się nie stało. Co więcej, chociaż z poziomu iPhone'a widzę cały folder "Biurko" w iCloud, nie mogę do niego dotrzeć z poziomu MBP. Mam więc do Was następujące pytania:

 

1. Czy źle wybrałem wariant uruchomienia MBP (nowy MB, należało przenieść z innego MB?)?

 

2. Jeśli wybrałem prawidłowy (lub nie ma sensu się cofać do początku instalacji), to gdzie mogę dotrzeć do plików iCloud na MBP i "odbudować" mój pulpit?

 

Będę wdzięczny za pomoc! Zawsze miałem wrażenie, że na OS X relatywnie się znam, ale ta sytuacja mnie naprawdę zszokowała - byłem przyzwyczajony przez produkty Apple do perfekcyjnego synchronizowania wszystkich danych, a tutaj brak czegokolwiek..

 

Serdecznie pozdrawiam i czekam na informacje!



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 kwietnia 2020 - 11:45

A masz to włączone w system preferences -> iCloud?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 no nie

no nie
  • 14 postów

Napisano 10 kwietnia 2020 - 12:22

Przepraszam Was, wystarczyło zaczekać 15 minut... i już wszystko jest :). Widocznie zbyt wiele oczekiwałem od poczciwego routera. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych