Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Który to model Maca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 konrad93

konrad93
  • 1 postów

Napisano 09 kwietnia 2020 - 20:34

Witam,

Jestem tu nowy i to mój pierwszy post, także z góry proszę o wyrozumiałość. Postanowiłem wysmarować posta na forum ponieważ przymierzam się do kupna swojego pierwszego MacBooka i znalazłem taką oto ofertę (tu był link / ftpd), która jest w moim zasięgu finansowym, ale nie jestem w stanie do końca przyporządkować specyfikacji w/w modelu do konkretnej serii. Wydaje mi się, że to model z 2015 roku, ale nie jestem pewien. Stąd moje pytanie z którego konkretnie roku moze być oferowany Mac. Jutro jestem umówiony w sklepie i nie chce sobie dać wciągnąć jakiegoś kitu. Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi :)



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 kwietnia 2020 - 23:50

everymac.com - wpisz numer seryjny albo nazwę modelu i wiesz wszystko.

 

Pozwoliłem sobie wyedytować link, bo trochę jestem nieufny, jak ktoś zaczyna karierę na forum linkami do jakichś sklepów. Bardzo to blisko spamerów, ale z drugiej strony reszta wygląda rzetelnie, dlatego zrobiłem właśnie tak - wywaliłem link, jednocześnie dając odpowiedź, jak znaleźć informację, której szukasz.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych