Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Subskrypcja Apple TV+


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#26 Martinez87

Martinez87
  • 139 postów

Napisano 27 listopada 2021 - 09:31

Dzięki wielkie za pomoc  :)



#27 gadzeciarz_z_rozsadku

gadzeciarz_z_rozsadku
  • 100 postów

Napisano 12 sierpnia 2022 - 18:03

Ekran Iphone'a, aby oglądać filmy czy seriale za mały, wiadomo. Natomiast, jak poszukam w telefonie(aplikacja firmowa) "Mroczne materie" czy film "Cruella" z Emmą Stone wyświetla mi okienko z możliwością połączenia lub pobrania Hbo Max/Disney +.  Gdy z kolei w Macu korzystając z tej samej aplikacji wpisze to samo,  w pierwszym przypadku wyników wyszukiwania brak.  W drugim z kolei  możliwość wykupienia jest, jak w telefonie. 

 

Z serialem "Dickinson" jest ok w dwóch przypadkach. Z serialem "Downtown Abbey" już nie. Na laptopie dostępny jedynie film. 

 

Gdy wyszukam film "Coda" to ok, jest darmowy. 

 

Czy produkcje Hbo Max i Disney + mogę oglądać po połączeniu Apple ID? Jeżeli w jednej z tych platform mam konto jest sens takiego łączenia?



#28 winmaciek

winmaciek
  • 6 500 postów
  • Płeć:

Napisano 12 sierpnia 2022 - 19:17

Moim zdaniem na Macu ta cała aplikacja jest dosyć koślawa. Chyba tam jest integracja jedynie z kanałami – usługami, które „pełniej” integrują się z aplikacją TV. Bo HBO/Disney+ takiej pełnej–pełnej integracji to nie mają – to są jedynie odnośniki do tamtych aplikacji. A takie Carnegie Hall można zasubskrybować prosto z aplikacji Apple TV, bez pobierania zewnętrznego oprogramowania. Tak to widzę.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#29 John561

John561
  • 1 postów

Napisano 03 września 2022 - 15:55

Profile w aplikacji Apple TV na telewizorach Samsung. Jest taka opcja? Bo w ustawieniach zarówno na telewizorze, jak i przeglądarce nie widzę. Nie mam żadnego urządzenia Apple.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych