Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple ID problem z weryfikacją - co dalej


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jblichiewicz

jblichiewicz
  • 8 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 kwietnia 2020 - 15:08

Witam wszystkich,
pisze do was bo nie mogę znaleźć nigdzie rozwiązania problemu.

 

Moja żona posiada MacBooka Air i nie może na nim korzystać z FaceTime ani z iMessage. Posiada także iPhona Xs tu działa wszystko jak powinno. Na obu urządzeniach jest zalogowana przez to samo Apple ID.

Konto na jakie było zarejestrowane Apple ID to konto iCloud.com.

W momencie kiedy wpisuje hasło na laptopie wyskakuje jej informacja o błędnym haśle lub o będzie weryfikacji - mówimy o AppStore, iMessage i FaceTime.

Testowaliśmy wszystko:

- resetu zmiana hasła na stronie iCloud

- reset hasła przez iforget.apple.com

- testowałem także zmianę apple ID - ale ta funkcja to jakiś żart (nie ma nigdzie przycisku zmień Apple ID) i nie mam jej nigdzie na stronie - https://support.apple.com/pl-pl/HT202667#appleaddress

 

Najdziwniejszą sytuacją jest to, że po wprowadzeniu złego Apple ID pojawia się mojej Apple ID i propozycja wpisania mojego hasła.W sowim iCloud nie mam dodanego jej laptopa nie wiadomo skąd się tam pojawia. raz moze było dopisywane jako drugi użytkownik ale nigdzie nie widnieje opcja aby je usunąć.

 

Czy jest jakieś rozwiązanie do tego tematu?

Nie chcielibyśmy zakładać nowego apple ID bo nie chcemy tracić wszystkich hasła i subskrybcji.

 

Z góry dziękuje z informację


Witam wszystkich,
pisze do was bo nie mogę znaleźć nigdzie rozwiązania problemu.

 

Moja żona posiada MacBooka Air i nie może na nim korzystać z FaceTime ani z iMessage. Posiada także iPhona Xs tu działa wszystko jak powinno. Na obu urządzeniach jest zalogowana przez to samo Apple ID.

Konto na jakie było zarejestrowane Apple ID to konto iCloud.com.

W momencie kiedy wpisuje hasło na laptopie wyskakuje jej informacja o błędnym haśle lub o będzie weryfikacji - mówimy o AppStore, iMessage i FaceTime.

Testowaliśmy wszystko:

- resetu zmiana hasła na stronie iCloud

- reset hasła przez iforget.apple.com

- testowałem także zmianę apple ID - ale ta funkcja to jakiś żart (nie ma nigdzie przycisku zmień Apple ID) i nie mam jej nigdzie na stronie - https://support.apple.com/pl-pl/HT202667#appleaddress

 

Najdziwniejszą sytuacją jest to, że po wprowadzeniu złego Apple ID pojawia się mojej Apple ID i propozycja wpisania mojego hasła.W sowim iCloud nie mam dodanego jej laptopa nie wiadomo skąd się tam pojawia. raz moze było dopisywane jako drugi użytkownik ale nigdzie nie widnieje opcja aby je usunąć.

 

Czy jest jakieś rozwiązanie do tego tematu?

Nie chcielibyśmy zakładać nowego apple ID bo nie chcemy tracić wszystkich hasła i subskrybcji.

 

Z góry dziękuje z informację

 

 

OK udało mi się w końcu załatwić temat z Apple

Jeśli ktoś ma problem z weryfikacją konta iCloud przy logowaniu się na iMessage lub FaceTime zadzwońcie spokojnie do obsługi technicznej Apple i tam wam pomogą.

U Nas okazało się, że przez częste próby logowania się uznano nasze konto za spam i zostało zablokowane. W ciagu 5 minut miła Pani nam odblokowała konto prosiła o restart Macbooka i wszystko pięknie działa.

 

Przekazuje dwa numery telefonów. 

00 800 4411 875 - telefon do pomocy technicznej w niektórych siecią - np PLAY - jest zablokowany i podaja info, ze jest ładny numer

800 702 322 - telefon do obsługi klienta powiedzcie w czym problem i was przekierują do pomocy techniczneje iCloud lub Appstore tam gdzie macie problem.

 

Temat którymi więc albo do zamknięcia albo do pozostawienia dla potomności

 

Pozdrawiam


Użytkownik jblichiewicz edytował ten post 06 kwietnia 2020 - 15:07


#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 06 kwietnia 2020 - 17:44

Skoro autor prosi, to zamykamy.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych