Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

To ma być akcja serwisowa zapalających się baterii MBP 15' Mid15 Retina?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jacek Bien

Jacek Bien
  • 1 postów

Napisano 02 kwietnia 2020 - 09:56

Ćmoje-boje, obiecanki-cacanki. Mam Macbooka Pro Mid 2015 z potencjalnie wybuchającą baterią i właśnie się dowiedziałem na infolinii, że system pokazuje, cyt. "on nie kwalifikuje się do akcji wymiany baterii ponieważ korzystał już z akcji serwisowej". Owszem kiedyś korzystał ale z akcji serwisowej wymiany ekranu a nie tej akcji wymiany baterii!!! Ale system Apple nie dopuszcza go do akcji i koniec. Generalnie NIE MAMY PANA PŁASZCZA I CO NAM PAN ZROBI? Konsultantka powiedziała, żeby zadzwonić po zapaleniu LOL! Wtedy to ja zadzwonię ale do dziennikarzy jak Apple dba o bezpieczeństwo swoich klientów. P.S. Rozmowę mam nagraną...

 
 
×
 
 
 


#2 Ganjuana

Ganjuana
  • 462 postów

Napisano 06 kwietnia 2020 - 12:15

Uprzedziłeś panią na infolinii, że nagrywasz rozmowę? ;)



#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 642 postów
  • Płeć:

Napisano 06 kwietnia 2020 - 12:25

Uprzedziłeś panią na infolinii, że nagrywasz rozmowę? ;)

Jako osoba prywatna nie ma takiego obowiązku.


  • Ganjuana lubi to

#4 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 06 kwietnia 2020 - 12:58

To zadzwoń jeszcze raz - może trafisz na bardziej kompetentną osobę lub poproś o kontakt z kimś wyżej niech zdecyduje. Na forum ogłasza się serwis autoryzowany pogadaj z nimi może oni swoimi kanałami to załatwią. 


Fallout ...war, war never changes...

#5 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 kwietnia 2020 - 17:39

Jako osoba prywatna nie ma takiego obowiązku.

Oczywiście, że ma obowiązek. W Polsce jest zakaz nagrywania bez zgody osoby drugiej. Konsultantka ma prawo nie wyrazić zgody na nagrywanie.
  • Ganjuana lubi to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#6 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 642 postów
  • Płeć:

Napisano 06 kwietnia 2020 - 17:50

Oczywiście, że ma obowiązek. W Polsce jest zakaz nagrywania bez zgody osoby drugiej. Konsultantka ma prawo nie wyrazić zgody na nagrywanie.

Nie bardzo chce mi się teraz nurzać w dokumentach źródłowych, ale tutaj masz wytłumaczone, kto musi, a kto nie musi informować.

https://biznes.inter...gie,nId,4201870



#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwietnia 2020 - 18:09

Idźcie z tym na priv albo gdzieś indziej, to jest wątek o czymś innym niż nagrywanie rozmów.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#8 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 07 kwietnia 2020 - 08:12

Nie każdy komputer z tego roku wymaga wymiany baterii. Jak chcesz to podeślij mi numer seryjny i sprawdzę czy w tym jest taka potrzeba.


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych