Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaka klawiatura do Macbook'a?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 27 marca 2020 - 14:03

Jaką polecacie klawiaturę zewnętrzną na bluetooth do macbooka air, oprócz oryginalnej z maca?



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 27 marca 2020 - 14:15

Napisz przynajmniej, co Ci nie odpowiada w Magic Keyboard, że szukasz alternatywy. Łatwiej będzie doradzać.

#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 marca 2020 - 14:17

Magic Keyboard jest super. A1314 to najlepsza klawiatura, jaką miałem do tej pory.

Teraz poszedłem w mechaniki, od 3 dni używam Keychron K2, ale to inna kategoria trochę.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 27 marca 2020 - 16:36

Napisz przynajmniej, co Ci nie odpowiada w Magic Keyboard, że szukasz alternatywy. Łatwiej będzie doradzać.

Nie miałem nigdy Magic Keyboard'a szukam po prostu jeszcze jakiś innych alternatyw. 



#5 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 27 marca 2020 - 17:51

Szukaj logitecha - są dobre i trwałe
Fallout ...war, war never changes...

#6 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2020 - 08:23

Klawiatura Matias - są genialne, o niskim skoku, podświetlana a wygląd mają taki jak pełnowymiarowa klawiatura Apple - i co ważniejsze nie sprawiają kłopotu z BT (który jak wiemy w Aplle działa  jak chce). Niestety jakość idzie w parze z ceną (w hurcie kosztuje 313 zł netto) - Strona producenta z taka klawiaturą: Klawiatura Matias aluminiowa BT.
Do wyboru masz wszystkie kolory używane w macbookach (srebrny, gwiezdna szarość, złota itp)
Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com

#7 Mnieteq

Mnieteq
  • 42 postów

Napisano 31 marca 2020 - 11:06

Ja używam pełnowymiarowej Satechi:

https://satechi.net/...=12400882778200

 

Jak dla mnie rewelacja.



#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 marca 2020 - 13:07

Ja dziś dołożyłem deseczkę i jest jeszcze lepiej: https://www.icloud.c...sV2JZ9PgZDuex3Q


  • iErnest lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#9 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 31 marca 2020 - 13:12

Ta klawiatura pasuje do tej Magic Mouse, jak pięść do nosa. :-D
  • iErnest lubi to

#10 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 marca 2020 - 13:17

Nie mam nic innego pod ręką, Magic Trackpad został w firmie, nie chce mi się jechać ;-) Zresztą MM to jest bardzo fajna mysz, gesty są super - nie kupię 'gejminoowego' święcącego czegoś ważącego dwa kilo.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych