Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook pro 2018 kurz w klawiaturze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 _Artek_

_Artek_
  • 1 009 postów

Napisano 26 lutego 2020 - 09:11

Hej

Chciałem was zapytać jak sobie radzicie z kurzem i różnymi drobinkami wpadającymi pod klawiaturę MacBooka? szczególnie tymi które jeszcze nie wpadły a już je widać między klawiszem a obudową komputera? 
Myślałem żeby przejechać go dysonem w trybie eco ze szczotką do klawiatur ale trochę się boje :D 

i jeszcze jeden dylemat zamykać czy nie zamykać? jak go zamknę to cały kurz z matrycy mam na klawiaturze jak nie zamknę to i tak przez noc się zakurzy.....wiem że to lekka paranoja i pod koniec gwarancji i tak pewnie poproszę o przeczyszczenie ale wydaje mi się że nie ma tu dobrych rozwiązań :D  


 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 11 Pro  TV 4K   AirPods 


#2 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 26 lutego 2020 - 16:35

Ja u siebie widzę trochę tych drobinek, o których mówisz, ale generalnie to staram się po prostu przecierać z wierzchu klawiaturę ściereczką z mikrofibry. Sprężonym powietrzem nie była traktowana od nowości :D. Klapę zamykam za każdym razem, kiedy nie używam komputera :).


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#3 _Artek_

_Artek_
  • 1 009 postów

Napisano 27 lutego 2020 - 07:43

sprężone powietrze trochę pomaga ale ja używam bardzo rzadko.... za dużo. tam elektroniki :D (touch bar touch id)


 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 11 Pro  TV 4K   AirPods 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych