Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odblokowywanie iphone'a przy połączeniach wideo. WHATSAPP MESSENGER


Najlepsza odpowiedź iLuk45z , 24 lutego 2020 - 17:05

Nie ma, aby odebrać takie połączenie jest wymagane odblokowanie telefonu. Jedynie przy Apple FaceTime, nie ma potrzeby odblokowywać telefonu, bo jest on "odblokowywany" w momencie odebrania połączenia.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ssynnekk

Ssynnekk
  • 2 postów

Napisano 24 lutego 2020 - 12:01

Od niedawna jestem (nie) szczęśliwym posiadaczem iphone' a 7 plus.

Za każdym razem, gdy otrzymuję połączenie głosowe na messengerze lub whatsaap normalnie mogę je odebrać, ale gdy przychodzi połączenie wideo, gdy obiorę to do momentu, gdy nie odblokuję telefonu nie załącza mi się kamera.

Z uwagi na wykonywanu zawód bardzo często mam na sobie rękawiczki, więc wnerwia mnie to masakrycznie, gdy muszę co chwilę wpisywać kod, który nie zawsze załapuje i chwilę to trwa zanim ktoś mnie w ogóle zobaczy.

Czy jest na to jakaś rada? Mam na myśli , czy jest taka opcja, aby po odebraniu takiego połączenia wideo, bez użycia kodu lub touch ID od razu telefon dostawał dostęp do kamery ?

Niestety sam nie mogę sobie poradzić, po przejściu z androida wszystko to dla mnnie jeszcze trudne.



#2 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 24 lutego 2020 - 17:05   Najlepsza odpowiedź

Nie ma, aby odebrać takie połączenie jest wymagane odblokowanie telefonu. Jedynie przy Apple FaceTime, nie ma potrzeby odblokowywać telefonu, bo jest on "odblokowywany" w momencie odebrania połączenia.


iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#3 Ssynnekk

Ssynnekk
  • 2 postów

Napisano 24 lutego 2020 - 18:34

Nie ma, aby odebrać takie połączenie jest wymagane odblokowanie telefonu. Jedynie przy Apple FaceTime, nie ma potrzeby odblokowywać telefonu, bo jest on "odblokowywany" w momencie odebrania połączenia.

Dziękuję bardzo !



#4 wagabunda

wagabunda
  • 28 postów

Napisano 24 lutego 2020 - 19:07

Mam 7, wiec nie jestem pewien, ale tak sobie myślę, że gdybyś miał iPhone X lub modele wyżej, to tam jest faceID, i na tych modelach powinno działać. 
Ktoś potwierdzi?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych