Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

eGPU pod Macbook Pro 13" Retina 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamcio100

kamcio100
  • 108 postów

Napisano 20 lutego 2020 - 14:20

Witajcie, posiadam MacBook-a Pro 13" z 2015r. 

 

Nr Seryjny - C02S674VFVH3

 

Czy opłacalne jest dokupowanie do niego zewnętrznej karty graficznej ? Chodzi mi tutaj aby pograć sobie w jakieś mało wymagające gierki. Mam co prawda Konsolę do grania , jednak chciałbym pograć na niektóre gierki ze Steam-a , typu Weedcraft itd. 

 

Ostatnio zainstalowałem Steam, pobrałem ową grę, jednak procesy nawet na najmniejszych ustawieniach skoczyły na 100%+ na procesorze , temperatura rosła. 

 

Laptop jest podłączony do monitora 4k, więc postanowiłem odłączyć monitor i spróbować bezpośrednio na ekranie laptopa , jednak mimo wszystko nic to nie dało, nie dało nic zmiana rozdzielczości w grze na najmniejszą oraz zmiana jakości grafiki na najmniejsze. Cały czas wszystko było ponad skale. Więc darowałem sobie. 

 

 

 

Pytam z czystej ciekawości jako osoba mało obeznana w temacie, więc proszę bez negatywnych komentarzy typu Macbook nie jest do grania itd.. Po prostu pytam :) Pozdrawiam i dzięki z góry za każdą pomocną odpowiedź :)


Użytkownik kamcio100 edytował ten post 20 lutego 2020 - 14:22


#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 20 lutego 2020 - 14:49

Poczytaj sobie przynajmniej ostatnie kilka postów z tego wątku:

https://myapple.pl/f...ic/324042-egpu/

 

Ogólnie - Apple tego nie wspiera, więc nawet, jak Ci się uda, to będzie rzeźba w gównie i najpewniej tylko działająca do kolejnej aktualizacji systemu.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 20 lutego 2020 - 14:50


#3 kamcio100

kamcio100
  • 108 postów

Napisano 20 lutego 2020 - 14:51

Tak z czasem o tym poczytałem i nie da się tego zrobić niewielkim kosztem ... Pozostaje mi sobie darować takie zabiegi i tyle.. trudno .. Wolę system niż jakieś gry..

 

Ogólnie proszę o wywalenie mojego tematu :) 

 

Przepraszam za kłopot.. 


Użytkownik kamcio100 edytował ten post 20 lutego 2020 - 15:00


#4 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 lutego 2020 - 09:20

Na granie może niedługo wystarczy byle komp. Dużo rozwiązań dotyczących gier w chmurze startuje, stadia,geforce now, microsoftowy xcloud itd. kilka miesięcy i może się uda zagrać we wszystko na wszystkim.


  • kamcio100 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych