Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kontrola Rodzicielska / Czas przed ekranem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 FakeKonto

FakeKonto
  • 14 postów

Napisano 14 lutego 2020 - 14:25

Cześć!

W iOS ustawiłem sobie kontrolę rodzicielską tj. blokadę stron dla dorosłych. Po instalacji Cataliny automatycznie włączyła mi się ona również na MAC'u - czy można ją jakoś wyłączyć? 

Hasła niestety nie pamiętam... ustawiłem specjalnie takie żeby mnie nie korciło... 

 

Problem w tym, że na mac os safari blokuje mi nie tylko treści "dla dorosłych" ale masę innych stron (między innymi korporacyjny intranet  :ph34r: )

 

Infolinia Apple nie była w stanie mi pomóc... zaproponowali jedynie hard reset ios ale powiedzieli, że najprawdopodobniej na mac to nie pomoże... 



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lutego 2020 - 16:57

Na iOS jak wejdziesz w Ustawienia -> Czas przed ekranem -> Zmień kod, to jest opcja resetu używając hasła do Apple ID.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 FakeKonto

FakeKonto
  • 14 postów

Napisano 14 lutego 2020 - 19:37

Chyba nie do końca wiem jak to zrobić... Zmień kod wymusza na mnie wpisanie starego kodu którego nie znam :/ 

screen: https://imgur.com/XLiGZGU



#4 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 14 lutego 2020 - 19:39

Możliwe, że dodali tę opcję w jakiejś aktualizacji i dlatego się nie wyświetla. U mnie przy ustawianiu kodu prosi o podanie Apple ID i wtedy wyświetla się dodatkowa opcja „Nie pamiętasz kodu?”.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5 FakeKonto

FakeKonto
  • 14 postów

Napisano 15 lutego 2020 - 17:13

Możliwe, że dodali tę opcję w jakiejś aktualizacji i dlatego się nie wyświetla. U mnie przy ustawianiu kodu prosi o podanie Apple ID i wtedy wyświetla się dodatkowa opcja „Nie pamiętasz kodu?”.

Mam najnowszy iOS oraz najnowszy system MAC... (wszystkie aktualizacje) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych