Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch synchronizacja z endomondo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz Wyrzykowski

Mateusz Wyrzykowski
  • 1 postów

Napisano 06 lutego 2020 - 20:00

Witam
Biegam z Apple Watch używając aplikacji endomondo bez telefonu. Trening zapisuje się w zegarku, ale w aplikacji na telefonie już nie. Z tego co wiem dane z aplikacji zdrowie także powinny zgrywać się do endomondo, ale tak nie jest. Zna ktoś z Was rozwiązanie tego problemu? Przeszukałem internet i nic na ten temat nie znalazłem.

#2 Bogen

Bogen
  • 50 postów

Napisano 09 lutego 2020 - 09:44

Witam
Biegam z Apple Watch używając aplikacji endomondo bez telefonu. Trening zapisuje się w zegarku, ale w aplikacji na telefonie już nie. Z tego co wiem dane z aplikacji zdrowie także powinny zgrywać się do endomondo, ale tak nie jest. Zna ktoś z Was rozwiązanie tego problemu? Przeszukałem internet i nic na ten temat nie znalazłem.

Hej.

Musi działać. :) U mnie działa 

W telefonie nie zapisuje Ci w aplikacji endomondo czy w aktywności ?


pozdrawiam 

Bogusław Chmielnik


#3 imlonger

imlonger
  • 50 postów

Napisano 12 lutego 2020 - 08:45

Cześć, miałem ten sam problem. Support endomondo odpisał, że powinienem włączyć aplikacje na AW i na telefonie, położyć AW na ładowarkę i wtedy powinna nastąpić automatyczna synchronizacja. Niestety tak się nie działo.

 

"Thank you for taking the time to write in, and I apologize for any confusion this has caused. Although it may have appeared as though your workout disappeared, it could just be a delay in syncing.

We are aware of this delay, which can present the impression that your workout has been lost when it is just "in transit." The most reliable way to get the workout to sync is to:

1. Open both the Watch App and iPhone app at the same time, which should make the workout sync.
2. Put the watch on the charger until the workout syncs.

After a workout has finished syncing, it can be found in your workouts history on our app and website."

 

Przestałem przez to używać Endomondo i pobrałem Sports Tracker. Jak rozpoczynasz trening na zegarku w aplikacji "Trening" to po zakończeniu wszystko zapisuje się w aplikacji Sports Tracker (mapa, dane treningu, pomiar tętna itp.). Działa to dużo lepiej (przede wszystkim działa).



#4 Motion950

Motion950
  • 21 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 września 2020 - 19:54

Rozwiązaliście zagadkę tego endomondo ? 
Dzisiaj miałem pierwszy bieg z Endomondo w apple watch, na bieg telefonu nie zabieram. Po powrocie do domu włączyłem telefon i wg aplikacji w telefonie jeszcze biegłem. Po paru minutach przestałem, trening się pojawił - fajnie, nawet tętno jest. Ale nie mam mapki. Wiecie o co tu chodzi ? Przez stronę jak wejdę na swój trening to mapka jest ale w spisie treningów, "na stronie głównej" mapka się nie pojawia. O co tu chodzi ? Macie na to jakiś sposób ?

A aplikacji "aktywność" i zakładce treningi również nie ma mapki



#5 loockas

loockas
  • 32 postów

Napisano 10 września 2020 - 22:22

Niestety Endo działa dramatycznie na AW... Moja rada: Używać aplowej apki do biegania, a potem exportować do Endo np RunGapem (płatny, ok 30zł/rok więc bez szaleństw). Wszystko się ładnie pojawia w Endo czy innych serwisach (RunGap obsługuje chyba wszystko, włącznie z zapisywaniem GPX do icloud) z tętnem, mapkami itd. 


Użytkownik loockas edytował ten post 10 września 2020 - 22:22





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych