Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail - przy wklejaniu adresów wrzuca losowe emaile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Yejkejs

Yejkejs
  • 2 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 lutego 2020 - 17:28

Cześć,

 

mam taki problem z aplikacją MAIL. Mam w excelu bazy emaili, które dostają informacje o konkretnych szkoleniach. Poodzielane średnikiem, kopiuje i chce wkleić w aplikacji Mail. Wkleja się w taki sposób, że co drugi adres z listy z excela mam adres osoby, która nie jest na tej liście. Bardzo często z tą osoba wymieniam wiadomości email i mam ją w kontaktach, więc to trochę dziwne. Raz zdarzyło się, że był to adres innej osoby, też wtedy wymieniałam wiadomości z nią codziennie kilka razy. Potem wskoczył adres innej osoby i tak już zostało. Przy drugim wklejeniu czasem problem znika i wkleja się normalnie. Czy ktoś jest w stanie mi jakoś pomóc? Coś zaradzić? Przy 30 emailach usuwanie emaila tej osoby jest upierdliwe, ale co dopiero przy 100? 

 

Uprzedzam pytania, emaile są pozyskane tylko za zgodą odbiorców i wyrażoną chęcią na dalsze wiadomości :)

 

Dzięki!



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 lutego 2020 - 17:33

Dlaczego 'Mac App Store', jeśli pytasz o wbudowaną aplikację? Przenoszę do głównych 'Programów'.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych