Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MBP i LG 55B8PLA Przesyłanie obrazu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ManSheaL

ManSheaL
  • 39 postów
  • SkądRybnik, PL

Napisano 02 lutego 2020 - 14:41

Witam, posiadam MBP 13 z 2017 roku i niedawno kupiłem sobie Tv od LG Oleda 55B8PLA i chciał bym wiedzieć czy można jakoś przerzucic obraz bezprzewodowo z komputera na Tv. Z tego co wiem to mój Lg nie obsługuje airplay tylko modele z tego i zeszłego roku. Także moje pytanie czy jest na to jakiś sposób?

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 lutego 2020 - 15:07

Skoro nie wspiera, to nie wspiera. Musisz mieć appleTV.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 02 lutego 2020 - 18:46

Skoro nie wspiera, to nie wspiera. Musisz mieć appleTV.

Albo coś podobnego…



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 lutego 2020 - 19:40

Pewnie tak. Ja nie znam niczego zewnętrznego, co umie airplay2 z obrazem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 ManSheaL

ManSheaL
  • 39 postów
  • SkądRybnik, PL

Napisano 03 lutego 2020 - 11:10

No okej, zdziwiło mnie to ponieważ teściowie mają tani telewizor z Manty i na nim bez problemu przesyłam obraz czy to z mojego Ip czy Mbp i to bez żadnych zewnętrznych akcesoriów, a tutaj całkiem sporo dałem za tego Lg i tutaj takie zdziwienie. Miałem kiedyś Apple Tv i pamiętam że miałem problem z przesyłaniem na żywo jakiejś transmisji live czy to często korzystam z nc+ go i z tym również był problem, transmisja sie zacinała po chwili i trzeba było odświeżać czy to normalne i airplay ma takie ograniczenia czy to były tylko moje doświadczenia?



#6 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 03 lutego 2020 - 12:21

https://www.wirtualn...o-jak-korzystac

 

Czytałeś ten artykuł? sprawdziłeś czy dla tego modelu jest już firmware kompatybilny z airplay 2i homekit?


Fallout ...war, war never changes...

#7 ManSheaL

ManSheaL
  • 39 postów
  • SkądRybnik, PL

Napisano 03 lutego 2020 - 12:51

https://www.wirtualn...o-jak-korzystac

 

Czytałeś ten artykuł? sprawdziłeś czy dla tego modelu jest już firmware kompatybilny z airplay 2i homekit?

Tak czytałem te informacje ale to dotyczy modelów od 2019, a mój to końcówka 2018



#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 lutego 2020 - 12:52

No ale B8 nie jest z 2019.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych