Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podłączenie monitora (TV) po HDMI z gniazda USB 3.0 - MacBook Air (Mojave)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 PiKaczor

PiKaczor
  • 2 postów

Napisano 12 stycznia 2020 - 01:02

Muszę podłączyć monitor wyposażony w HDMI (rozdzielczość FULL HD) do swojego AIRa przez USB 3.0. Gniazdo Thunderbolt mam zajęte przez interface audio i tego nie chcę zmieniać. Ten sam monitor po Thunderbolt odpala się bez problemu, ale z USB 3.0 mam problem. Prawdopodobnie to wina kabla, który mam (A-USB3-HDMI-02). Zainstalowałem polecany driver DisplayLink i system go widzi (mojave). Gniazdo czynne. Czy znacie jakieś sprawdzone adaptery, ale nie za worek pieniędzy? Nie potrzebuję dużej rozdzielczości ani huba z kilkoma gniazdami. Proste skuteczne przejście.



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 stycznia 2020 - 01:19

A może jakieś modele sprzętu?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 PiKaczor

PiKaczor
  • 2 postów

Napisano 12 stycznia 2020 - 23:36

Mo∆ komp: MacBook Air (13-inch, Early 2015), 2,2 GHz Intel Core i7, 8 GB 1600 MHz DDR3 z systemem Mojave.

 

Znalazłem dziś adapter, który teoretycznie może pasować:

https://www.euro.com.pl/akcesoria-do-komputerow/unitek-y-3702.bhtml?from=gf&p=199.89&cr=0&gclid=CjwKCAiApOvwBRBUEiwAcZGdGG2g1_g4dIjeplRjKtpBUiwWQ77l0RiDTf5DYGCxeAVzOoALywn6LBoCHGkQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Sprawdzę przed zakupem, choć wizja wydania 200 zł nie bardzo mnie kręci.



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 615 postów
  • Płeć:

Napisano 14 stycznia 2020 - 19:02

Zasadniczo MacBook nie podaje obrazu na USB, więc ta przejściówka najpewniej działa na zasadzie zewnętrznej karty graficznej. Obstawiam, że albo nie będzie działać w ogóle, albo tragicznie. Jedyna rada, jakiej mogę udzielić, to kup wysyłkowo, będziesz miał możliwość zwrotu w ciągu 14 dni.



#5 Obraz z Mac Air do TV po usb 3.0

Obraz z Mac Air do TV po usb 3.0
  • 1 postów

Napisano 09 grudnia 2020 - 15:23

Newbie

 

Mam dokładnie ten sam problem i oglądałem te same przejściówki, czy zadziałał Unitek Y-3702? W moim przypadku Thunderbolt jest zajęty przez sygnał wejściowy z aparatu.

 

Czy udało Ci się rozwiązać problem, jeśli tak, to będę wdzięczny za publikację rozwiązania.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam,

K.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych