Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy da się oglądać konferencje Apple przez aplikację TV na Smart TV?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 07 stycznia 2020 - 12:44

Miałem kupić na dniach aTV 4K, ale kupiłem też nowy telewizor LG. Działa mi w nim wszystko, czego potrzebuję do streamingu mediów oprócz aplikacji TV od Apple - a dzisiaj na CES ogłosili, że ta aplikacja pojawi się w webOS. W związku z tym kupno aTV wydaje się zupełnie bez sensu, bo to dublowanie wszystkich funkcjonalności, które już mam w smart tv (no dobra, nie mam homekita, ale średnio mnie to obchodzi, bo nie mam nic ze świata IoT).

Jedyne, co mnie zastanawia, to to, czy ta aplikacja pozwoli mi oglądać wszystkie konferencje w stylu WWDC albo inne 'specjal event'? Aplikacja na macOS nie wyszukuje nic pod hasłem 'keynote' i zastanawiam się, czy ta na smart TV umie. Czy ktoś z Samsugiem/Sony, które aktualnie to obsługują, mógłby sprawdzić?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych