Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zdalny pulpit pomiędzy Windows a macOS – ktoś korzysta?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bhis

bhis
  • 1 postów

Napisano 05 stycznia 2020 - 20:01

Witam wszystkich,

chciałem zapytać, czy ktoś korzystał ze zdalnego pulpitu na Mojave w przypadku, gdy łączymy się do niego z maszyny z Windowsem? Ostatnio kupiłem Macbooka dla żony i sam jestem zauroczony systemem MacOS. Rozważam zakup iMaca dla siebie do biura ale często potrzebuję pracować z domu. Aktualnie w biurze mam Windowsa i korzystam ze zdalnego pulpitu i działa to rewelacyjnie. Są drobne lagi ale spokojnie można programować zdalnie z domu. Czy ktoś z Was pracuje zdalnie na MacOS? Testowałem VNC i TeamViewer i dość mocno lagowało, nawet w lokalnej sieci. Do pracy się to nie nadawało.

 

Pozdrawiam!



#2 Mnieteq

Mnieteq
  • 42 postów

Napisano 14 stycznia 2020 - 14:27

Ja uzywam TeamViewer na MBP 16" I absolutnie nie mam zadnych problemow. Lacze sie z Windows 10 1909.



#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 14 stycznia 2020 - 20:58

Ja się łączę przez Microsoft Remote Desktop z Windows Server 2012 i 2016 i to za granicę - jak nie trzeba oglądać tak filmów to działa. Remote Desktop jest gratis dla windows Pro i Server i ma klienta na Mac i iOS. Dla mnie to tylko prace konfiguracyjne, ale w firmie dwie osoby tak pracowały (teraz ten system mamy w chmurze).



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 637 postów
  • Płeć:

Napisano 14 stycznia 2020 - 21:06

Ja się łączę przez Microsoft Remote Desktop z Windows Server 2012 i 2016 i to za granicę 

Ale pytanie jest o połączenie w przeciwną stronę. Klient na Windows, połączenie do Maca.



#5 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 14 stycznia 2020 - 22:09

Ale pytanie jest o połączenie w przeciwną stronę. Klient na Windows, połączenie do Maca.

Ooops! Prawda. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych