Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

brak podświetlenia kto dzwoni AW4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr Kozub

Piotr Kozub
  • 1 postów

Napisano 13 grudnia 2019 - 08:16

Hej.mam aw4 gdy ktoś dzwoni ,muszę dotknąć ekranu lub jakiegoś przycisku by by pokazało kto dzwoni. nic nie zmieniałem w ustawieniach, mam najnowsze oprogramowanie na iphonie jak i smart watchu. Mimo ,że mając wcześniejsze oprogramowanie też występował ten błąd.



#2 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 14 grudnia 2019 - 15:02

Takie działanie jest normalne, to nie błąd :). Jak nie chcesz nic klikać to włącz w ustawieniach wybudzanie przy podniesieniu nadgarstka - wadą (a przynajmniej dla mnie) jest to, że ekran będzie się wybudzać nawet, gdy nie będziesz tego chciał, ale są tacy, którzy tą funkcję sobie chwalą :).


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#3 Sertuify

Sertuify
  • 55 postów

Napisano 14 grudnia 2019 - 22:57

Takie działanie jest normalne, to nie błąd :). Jak nie chcesz nic klikać to włącz w ustawieniach wybudzanie przy podniesieniu nadgarstka - wadą (a przynajmniej dla mnie) jest to, że ekran będzie się wybudzać nawet, gdy nie będziesz tego chciał, ale są tacy, którzy tą funkcję sobie chwalą :).


Akurat ja opcję wybudzania przy podnoszeniu nadgarstka mam wyłączoną, a przy przychodzącym połączeniu nie muszę nigdzie naciskać na zegarek żeby zobaczyć kto dzwoni, więc temat założony nie bezpodstawnie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych