Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

McBook Air 2017 czy MacBook Pro 2015.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheCM21

TheCM21
  • 16 postów

Napisano 05 grudnia 2019 - 13:49

Siemanko, od dwóch lat korzystam z MacBook Air 13" 2017 i jak do tej pory było. wszystko super. Jednakże od jakiegoś czasu zacząłem prowadzić swój własny biznes (sklepik internetowy) i dużo więcej przesiaduje na komputerze w ciągu dnia.

Doszedłem do wniosku że potrzebuje czegoś z większym ekranem by móc płynniej i lepiej skakać po przeglądarce, pisać itp.

 

Na oku mam MacBook Pro 15" z 2015 roku. Jednakże jako że jest to sprzęt używany z stażem 4 lata, mam pewne wątpliwości. Badając temat na google i youtube natrafiłem na informacje że starsze modele miały problemy z kartami graficznymi po pewnym czasie. 

Jeśli jest tu jakiś użytkownik tego ów sprzętu, prosił bym o wypowiedzenie się jak sprawuje się taki komputer w czynnościach takich jak przeglądanie internetu na wielu kartach, przy prostej nie skomplikowanej obróbce w photoshop i od czasu do czasu może w partyjce LoL'a.

Dodatkowo podpowiedzcie mi na co zwracać uwagę i o jakie rzeczy pytać przy zakupie. 


Biorę pod uwagę coś taliego

 

https://allegro.pl/o...iant=8728300011



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 05 grudnia 2019 - 14:51

Obawiałbym się tego „nowego” dysku. Nie sądzę by był to oryginał i w ogóle coś się musiało z tym komputerem dziać, że wymieniono dysk.

#3 TheCM21

TheCM21
  • 16 postów

Napisano 05 grudnia 2019 - 15:01

Powiem szczerze że zależy mi na fakturze VAT i temu przeglądam te z serwisów. 

Czyli pierwsze pytanie to jaki dysk zamontowali ;)

 

Coś jeszcze? 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych