Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iCloud czy aby na pewno bezpieczny ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 04 grudnia 2019 - 21:04

Trafiłem dzisiaj na film w YT "ONE CLICK iCloud Bypass with Checkra1n [Full Tutorial]".

 

Mógłby się ktoś wypowiedzieć fachowo w temacie ominięcia blokady iCloud?
Nie chodzi mi oczywiście o uruchomienie telefonu z blokadą iCloud, a bardziej o to czy jeżeli to prawda, to apple juz o tym wie?

 

Znalazłem też kilka innych sposobów na ominięcie blokady iCloud, więc czy coś jest na rzeczy?


Użytkownik sn4ke edytował ten post 04 grudnia 2019 - 21:07

iPhone 8, MBA


#2 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 04 grudnia 2019 - 22:32


Nie chodzi mi oczywiście o uruchomienie telefonu z blokadą iCloud, a bardziej o to czy jeżeli to prawda, to apple juz o tym wie?

 

Skąd to mamy wiedzieć?



#3 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 04 grudnia 2019 - 22:51

Skąd to mamy wiedzieć?

Akurat przeczytałem artykuł na myapple.pl i przeczytałem komentarz użytkownika "semek" i tak mnie zaciekawiło ile w tym prawdy. Bo jeżeli łatwo to można obejść, to zakładam, że powinna się z tego zrobić afera a kto wie czy apple nie stara się tego jakoś ukryć, albo udaje, ze nic się nie dzieje.
Poza tym pytam tez bo w moim środowisku dużo ludzi pyta o system iOS i o same iPhone-y i jak dotąd ważnym argumentem jaki im przedstawiałem to bezpieczeństwo w razie utraty bądź kradzieży. 
Czyli od dzisiaj nie mogę poruszać tej kwestii, żeby nie narazić swojego honoru.


Użytkownik sn4ke edytował ten post 04 grudnia 2019 - 22:52

iPhone 8, MBA


#4 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 04 grudnia 2019 - 22:59

Możesz poruszać. Nie to było moją intencją. Tylko dziwi mnie, że Ty się zastanawiasz nad takimi kwestiami. Przecież to logiczne, że Apple stale monitoruje i reaguje ma takie coś. Nie wyobrażam sobie by było inaczej.

#5 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 04 grudnia 2019 - 23:06

Możesz poruszać. Nie to było moją intencją. Tylko dziwi mnie, że Ty się zastanawiasz nad takimi kwestiami. Przecież to logiczne, że Apple stale monitoruje i reaguje ma takie coś. Nie wyobrażam sobie by było inaczej.

No mam taką nadzieję, że jest tak jak piszesz.


iPhone 8, MBA





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych