Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 7 plus nie sygnalizuje przychodzących połączeń. Odrzucona reklamacja z tytułu rękojmi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#51 ali_cja

ali_cja
  • 245 postów

Napisano 17 grudnia 2019 - 13:29

Pismo przewodnie do rzecznika, nie udajesz się na rozmowę z nim?

#52 Grer

Grer
  • 32 postów

Napisano 17 grudnia 2019 - 14:13

Tak, chcę się z nim umówić na spotkanie, ale on przyjmuje tylko w poniedziałki i czwartki, dlatego pomyślałem, żeby najpierw przedstawić mu sprawę mailowo. Może przed spotkaniem znajdzie czas na zapoznanie się z nią i wtedy nasza rozmowa będzie bardziej merytoryczna. 



#53 ali_cja

ali_cja
  • 245 postów

Napisano 17 grudnia 2019 - 14:56

Chyba zamiast wysyłania maila, przygotowałabym sobie „ściągawkę” z wypunktowaniem chronologicznym zdarzeń i swoimi ewentualnymi uwagami w każdym punkcie. Ponadto, wydrukowałabym, czy skopiowała, całą korespondencję ze Sprzedawcą i podporządkowałabym numerycznie każdemu z punktów ściągawki.
Tak przygotowany, będziesz mówił konkretami, co może przyciągnąć uwagę rzecznika. E-mail, jeżeli nie będzie wyrazisty, może wywołać fałszywy obraz sytuacji. Trudniej będzie wówczas przekonać rzecznika do swoich racji w osobistej rozmowie.

#54 Grer

Grer
  • 32 postów

Napisano 06 lutego 2020 - 21:49

Mały update i jednocześnie zakończenie opisywanej sprawy:

 

zanim jeszcze z mojej strony doszło do wejścia na ścieżkę prawną w tym sporze, x-kom zaproponował ugodę. Zgodę uzależniłem od propozycji. Zaproponowano całkowity zwrot pieniędzy, podkreślając że jest to wyłącznie dobra wola sprzedawcy. Tak więc mamy happy end. Choć droga do niego była miejscami ze strony x-komu dość dziwna, to jednak chapeau bas dla firmy za taki finał - bo myślę, że nie jest to powszechna praktyka rozwiązywania problemów między sprzedawcą a klientem.

 

Wszystkim, którzy wspomogli mnie dobrymi radami w tym wątku - dziękuję!

 

Pozdr.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych