Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Połączenie Magic Mouse z iPadem Pro 10,5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciektbg

maciektbg
  • 8 postów

Napisano 28 listopada 2019 - 14:55

Cześć mam taki problem ponieważ próbuje podłączyć magic mousa do iPada ale iPad nie wykrywa myszki. Próbowałem to robić tak jak pokazują filmiki na YouTube ale niestety się nie udaje .
Czy ktoś miał taki problem ??
Soft na iPadzie to 13

#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 28 listopada 2019 - 16:00

Aż z ciekawości sprawdziłem przed chwilą, bo jak dotąd nie miałem takiej potrzeby, i działa przyzwoicie. iPad 10.5'', mysza jeszcze pierwszej generacji Magic, ta z bateriami, iOS 13.3 (17C5046a). Napisz, proszę, jakie czynności w jakiej kolejności wykonujesz, że Ci się nie udaje.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 maciektbg

maciektbg
  • 8 postów

Napisano 28 listopada 2019 - 16:08

Próbowałem na Magic Mouse 2 gen. Najpierw robiłem to przez dostępność -> dotyk -> assistive touch -> urządzenia -> urządzenia Bluetooth . Nic mi nie wyszukiwało

Próbowałem jeszcze przez sterowanie przełącznikami -> przełączniki -> urządzenia Bluetooth i tez mi nie wykryło .
Pokazuje ze tylko podłączony jest Apple Pencil

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 listopada 2019 - 18:40

Ale dodałeś tak "po prostu", w Settings -> Bluetooth, nie?

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 28 listopada 2019 - 19:52

@OP: Co racja, to racja – działa niesamowicie przypadkowo: za pierwszym razem bez najmniejszego zająknięcia, za drugim (po "zapomnieniu", bo inaczej najpierw łączyło się z iPadem, zamiast z macierzystym Makiem) już nie wykrywało. Dopiero, kiedy z Maca usunąłem z listy urządzeń, ponownie zostało wykryte przez iPada. A za trzecim razem w ogóle nie widzi, nieważne, jakie czynności się podejmie. Więc na razie wygląda to na łut szczęścia.
 
@ftpd: W ustawieniach Bluetooth, standardowych – że tak powiem – w ogóle nie widzi. Kolega maciektbg, zgodnie z zaleceniami youtuberów, próbował, wnoszę, na dwa sposoby. Ja tego z Dotyk > Assistive Touch itd. nawet nie tknąłem, bo pod spodem wyboru "Urządzenia Bluetooth" jest napisane, że MM i MT nie są obsługiwane, a jestem z tych oldskulowych zboczeńców, co czytają komunikaty, zanim w coś klikną. Zrobiłem przez (zgaduję, że tradycyjnie masz angielski jako język interfejsu) Accessibility > Switch Control > Switches > Bluetooth Devices…
No, ale do czasu.

Co śmieszniejsze, udało mi się nawet w ten sposób telefon podłączyć (też tylko raz) i zgadza się – po podłączeniu w ww. sposób, mysz widoczna jest na "zwykłej" liście sparowanych urządzeń. Vide wideo: https://share.icloud...MYriQxiO4QGWBNQ


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych