Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 6s podczas łączenia z routerem komunikat "błędne Hasło"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamil1989PL

Kamil1989PL
  • 2 postów

Napisano 25 listopada 2019 - 14:02

Witam 

Wczoraj podczas wyjazdu udostępniłem żonie Wi-FI ze swojego Iphone6 

Dzisiaj po powrocie do domu żona nie może zalogować się do swojej sieci Wi-FI, wciąż otrzymuje komunikat o niepoprawnym haśle.

Oczywiście Haslo jest poprawne inne urządzenia działają poprawnie, w tym mój iphone. 

Przed momentem chciałem udostępnić wi-fi ze swojego iphone, pojawił się komunikat o niepoprawnym haśle lecz po kilku próbach połączyliśmy się jednak do naszego routera nie da rady. Ciągle wychodzi komunikat o niepoprawnym haśle. 

Próbowaliśmy wszystkiego:

Restart routera, zerowanie ustawień sieci rożne porady z youtube. Nic nie dział Iphone ciągle wywala komunikat o niepoprawności hasła. Może to wina modułu WI-FI ? jest do wymiany ?. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję. Soft to 13.1.3.



#2 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 listopada 2019 - 18:07

Mam podobny problem po zmianie routera na Orange Funbox, tylko jeden z 4 Iphonów w domu ma ten problem - jest nim X.

Czy problemem nie jest szyfrowanie po Mac adresie urządzenia ? Ma ktoś podobne problemy ?



#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 listopada 2019 - 19:58

Co to jest 'szyfrowanie po adresie mac' (to poprawna forma, spacje przed '?' to też błąd)? Przydzielanie adresów w DHCP rozumiem, ale szyfrowanie? Że co, że mac jest kluczem szyfrującym? Nie spotkałem się.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 listopada 2019 - 22:31

Mam podobny problem po zmianie routera na Orange Funbox, tylko jeden z 4 Iphonów w domu ma ten problem - jest nim X.

Czy problemem nie jest szyfrowanie po Mac adresie urządzenia ? Ma ktoś podobne problemy ?

Oczywiście miałem na myśli filtrowanie adresów MAC w sieci Wi-Fi



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 listopada 2019 - 23:32

No jeśli masz ustawione na routerze, że DHCP przydziela adres WYŁĄCZNIE dopisanym urządzeniom i nie dopisałeś tego iPhone X, to nic mu nie przydzieli ;-) Sprawdź w konfiguracji.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych