Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

uchwyt "magnetyczny" do auta nie zakłócający indukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 molsar

molsar
  • 360 postów

Napisano 08 listopada 2019 - 15:07

hej,

szukam estetycznego uchwytu do auta i takie wydają mi się magnetyczne (z nalepianiem tych krążków).

Tylko który z nich nie zakłóci mi ładowania indukcyjnego w ładowarce domowej...

(ładowanie indukcyjne zintegrowane w uchwycie samochodowym nie wchodzi w grę.)



#2 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 08 listopada 2019 - 17:00

To chyba takie coś może cię zainteresować

 

https://www.aliexpre...rchweb201603_52

 

mają też uchwyt magnetyczny z ładowaniem do samochodu.


iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 08 listopada 2019 - 18:05

A z wyższej półki, lecz bez ładowania w aucie to https://www.mous.co/...ections/mounts/ . Obudowa z magnesami jest fantastyczna - plecki z karbonu, jak najprawdziwsze, a sama obudowa budzi zaufanie solidnością. Można w niej ładować indukcyjnie (używałem z Xr). Rzecz w tym, że podobnie jak w nilkinie w obudowie są magnesy, a nie blaszka i w samym uchwycie też odpowiednio ustawione magnesy. Są one szeroko rozstawione i nie kolidują z ładowaniem. Miałem też podobnego nilkina, ale z blaszką w takim kształcie, by się nie indukowały prądy (bardzo duże U), ale blaszka była brzydka, a nawet przez cienką obudowę nie trzymała 8Plus (może lekki telefon by utrzymała). 


Użytkownik WojtekWojtek edytował ten post 08 listopada 2019 - 18:31


#4 macjous

macjous
  • 5 postów

Napisano 19 grudnia 2019 - 13:22

A z wyższej półki, lecz bez ładowania w aucie to https://www.mous.co/collections/mounts/ . Obudowa z magnesami jest fantastyczna - plecki z karbonu, jak najprawdziwsze, a sama obudowa budzi zaufanie solidnością. Można w niej ładować indukcyjnie (używałem z Xr). Rzecz w tym, że podobnie jak w nilkinie w obudowie są magnesy, a nie blaszka i w samym uchwycie też odpowiednio ustawione magnesy. Są one szeroko rozstawione i nie kolidują z ładowaniem. Miałem też podobnego nilkina, ale z blaszką w takim kształcie, by się nie indukowały prądy (bardzo duże U), ale blaszka była brzydka, a nawet przez cienką obudowę nie trzymała 8Plus (może lekki telefon by utrzymała). 

 

Mous jest mega, szkoda, że nie ma w Polsce.



#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 19 grudnia 2019 - 14:32

?

Przecież kiedy zmieni się lokalizację na Europę, można wybrać Polskę jako kraj dostawy. Pokazało mi 2-6 dni roboczych przy darmowej.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych