Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone SE 2 - czy i jaki będzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 07 listopada 2019 - 21:04

Nie wiadomo czy wierzyć plotkom ale jeśli się pojawi i Brdzie wyglądać jak 6/7/8 to moim zdaniem nie będzie zasługiwał na miano nazwy SE 2. Mam nadzieje, że nie połączą tych dwóch kwestii.
Jak na iPhone faktycznie będzie tani, ale czy wary uwagi, tego nie wiem. Moim zdaniem pogryzł by się dość mocno z ósemką. Wiem, że niektórzy tęsknią za taką formą iPhone, ale czy do tego stopnia, że miałby się stać hitem sprzedaży?

iPhone 11


#2 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 08 listopada 2019 - 08:34

Cena cena i jeszcze raz cena. Jak będzie kosztował zapowiadane 399$ i miał podzespoły 11pro maxa za 1100$? Znajdzie miliony klientów dla których nie liczy się ogromny ekran i aparaty oraz nie lubią nosić w kieszeni paletki do pingponga. Hit sprzedaży jak nic.

iPhone 15 Pro


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 800 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 listopada 2019 - 11:39

Brałbym coś takiego od razu ;-) Aparat w telefonie obchodzi mnie mniej więcej tyle, co sanki w lipcu.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 08 listopada 2019 - 11:42

No to jesteś w mniejszości, bo wielu nabywców akurat ten aspekt bardzo interesuje.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 800 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 listopada 2019 - 12:01

Wiem ;-) Na każdym keynote jak zaczynają się spuszczać nad aparatem, idę zrobić kanapki i/lub zapalić, bo to pół godziny pieprzenia o czymś, co mnie zupełnie nie interere. Dlatego właśnie byłbym świetnym targetem czegoś 'w stylu' SE - ma być szybki i płynny bez pięciu aparatów. Do rozmiaru Xs się niby po roku przyzwyczaiłem, ale nie pogniewam się za mniejszy telefon ;-)

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 08 listopada 2019 - 14:03

Wystarczy że wsadzą pojedynczą kamerkę z XR i już będzie świetnym wyborem również dla tych, którzy lubią coś tam cyknąć od czasu do czasu. To tak naprawdę duża niewiadoma- jaki ten aparat będzie.

iPhone 15 Pro


#7 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 08 listopada 2019 - 20:11

Ale jakby zmniejszyli te ramki to dopiero byłby hit. A tak to przecież będzie kolejny odgrzewany kotlet. Tak się chyba pisze tu na forum o tej znanej formie smartfona.
A co do szybkości to przecież ósemka działa doskonale i szybko więc po co czekać na jakiś pseudo SE 2?

iPhone 11


#8 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 08 listopada 2019 - 20:55

Po to żeby działał znakomicie następne 2-3 lata kiedy 8 już będzie kulała.

Użytkownik Regiss edytował ten post 08 listopada 2019 - 20:55

iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych