Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak przenieść aplikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebaino

sebaino
  • 58 postów

Napisano 02 listopada 2019 - 13:41

Witam

 

Takie krótkie pytanie. Czy jest jakaś możliwość zachowania (przeniesienie na nowego ipada) aplikacji której nie ma już obecnie w app store?

 

Pozdrawiam



#2 luk4sek

luk4sek
  • 283 postów

Napisano 02 listopada 2019 - 14:20

Wszystkie aplikacje, które kiedyś kupiłeś masz dostępne poprzez AppStore. Wchodzisz w konto, a następnie kupione.



#3 sebaino

sebaino
  • 58 postów

Napisano 02 listopada 2019 - 16:03

Nie mam jej wśród kupionych ani na pionie ani na ipadzie. 

 

Chodzi mi o tą aplikacje 

 

https://appadvice.co...idean/430288714

 

https://myapple.pl/f...nem-mouscherem/



#4 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 09 listopada 2019 - 14:10

Kiedyś można to było robić za pomocą komputera i iTunes. Nie jestem pewny, czy nadal się da, a w Catalinie i Finderze to z pewnością już w ogóle niemożliwe.

Tak czy inaczej – powstaje pytanie o zasadność takiej czynności. Aplikacja już w 2016 roku nie była rozwijana i nie działała w pełni z iOS 10. Teraz, o ile w ogóle działa, to nie podziała ani za dobrze, ani za długo. Sugerowałbym jednak znalezienie zastępstwa.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#5 winmaciek

winmaciek
  • 6 497 postów
  • Płeć:

Napisano 09 listopada 2019 - 14:54

Nie ma takiej możliwości przynajmniej odkąd wszedł App Thinning (iOS 9). W skrócie, twórca aplikacji tworząc aplikację może oznaczyć, że dane składowe są przeznaczone dla konkretnych urządzeń. Na przykład w grze dla najnowszego iPada mogą być tekstury w wysokiej rozdzielczości, a dla starszego w niższej. Dzięki App Thinning pobrane zostaną tylko dane dla odpowiedniego modelu urządzenia. Co zarazem oznacza, że takiej aplikacji nie da się przenieść bezpośrednio ani przegrać do iTunes. Tzn. technicznie by się dało, ale nie ma to większego sensu, więc Apple tego nie zaimplementowało. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych