Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

AirPods Pro - dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
407 odpowiedzi w tym temacie

#126 petrydz

petrydz
  • 137 postów
  • SkądTrójmiasto :)

Napisano 13 grudnia 2019 - 07:09

Też korzystam z Jabra 65T. Jestem z nich bardzo zadowolony, korzystam ponad rok i nigdy mnie nie zawiodły. Też mnie kusi nowy model 75T, ale nie wiem czy warto.

A ja postanowiłem dać szansę Jabra Elitę Active 65t. Mam inne Jabra bezprzewodowe od kilku lat i sprawują się znakomicie.


Btw. porównywał ktoś jakość dźwięku Jabra 65t vs AirPodsy Pro?

#127 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 13 grudnia 2019 - 13:34

Finalnie nie dałem szansy 65t. Pod choinką stary dziad w czerwonym płaszczu przyniesie 75t.


  • petrydz lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#128 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 13 grudnia 2019 - 20:13

Właśnie wróciłem ze sklepu z kupionymi totalnie w ciemno AirPodsami Pro. Nigdy nie miałem airpodsow ani żadnych innych słuchawek tego typu. Po niepochlebnych opiniach co do jakości dźwięku mimo wszystko zaryzykowałem. Pierwsze wrażenie takie sobie ale po chwili użytkowania już wiem, że to był dobry zakup - jakość dźwięku ujdzie. Za to pod kątem wygody użytkowania są niesamowite ;)


Użytkownik Driff edytował ten post 13 grudnia 2019 - 20:31

  • MasterM lubi to
<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#129 Patryk Stefaniuk

Patryk Stefaniuk
  • 3 postów

Napisano 15 grudnia 2019 - 16:36

Z racji tego, że smartwatch odgrywa dość istotną role w moim codziennym życiu, a że nie ma nic równie dobrego jak Apple Watch po rocznej przerwie byłem „zmuszony" wrócić do iOSa. Przez ostatni rok używałem Note 9, od połowy września Note 10+ wraz z Galaxy Watch Active 2 oraz słuchawkami Sony WH-1000XM3. Po powrocie do iOSa kupiłem iPhone 11 Pro, AW4 oraz jakiś tydzień temu AirPodsy Pro. No i szczerze mówiąc niestety zarówno iPhone jak i słuchawki okazały się rozczarowaniem, niestety dopóki konkurencja nie zaoferuje niczego równie dobrego jak AW będę używał. Pomijając już fakt kodeków BT AAC jakie stosuje Apple (Note 10+ i słuchawki Sony - bezstratny LDAC) to jakość, barwa dźwięku i ANC nie jest nawet w połowie tak dobre jak w sprzęcie który używałem wcześniej. To co jest na plus to jakość połączeń, łatwość parowania, tryb „Przeźroczystości” odpowiednik Ambient Sound w Sony. Rozmiar i wygoda transportu. To co na minus. Jakość dźwięku, słabsze ANC. No i w moim przypadku największa ich wada - budowa. Pierwszego dnia słuchawki wypadły mi z ucha 2 razy. 4 dni kombinowałem z gumkami żeby dobrać prawidłowy rozmiar, obecnie używam rozmiaru ”S” natomiast żaden z nich według mnie nie jest idealny. S słabo izoluje, większe rozmiary powodują, że słuchawki mi wypadają z ucha. I to ciagle wrażenie jakby miały za chwile wypaść z ucha co przy słuchawkach za tyle kasy i przy ich rozmiarach jest nieco niepokojące. O dziwo to już Series 1 leżały lepiej w uchu i nigdy nie miałem z nimi problemu. Także, zanim ktoś z Was je kupi nie popełniajcie tego błędu co ja i nie kupujcie ich w sklepie stacjonarnym. Radzę zachować możliwość ewentualnego zwrotu. Skuszony jak to zwykle bywa w przypadku Apple samymi "ohami" i pianiem z zachwytu popełniłem błąd i kupiłem stacjonarnie. Czekam, aż na rynku pojawią się jakieś „pianki” które będą w stanie dostosować się do kształtu ucha. Jeśli nic takiego się nie pojawi to bez żalu wylądują na portalu aukcyjnym.

Uprzedzając fakty, tak wiem, że porównuje słuchawki o różnych konstrukcjach. Spodziewałem się gorszej jakość dźwięku i ANC, ale jako osoba nie nosząca na codzień torby/plecaka byłem w stanie pójść na ten kompromis ze względu na wygodę transportu w kieszeni spodni. Tego czego się nie spodziewałem to, że w uchu będą leżały gorzej niż zwykle AirPodsy ‍♂

Osoby które rozpływają się nad jakością dźwięku, z całym szacunkiem albo mają słuch jakby im słoń nadepnął, albo nigdy nie mieli okazji słuchać dobrze brzmiących słuchawek. No chyba, że to objaw bezgranicznego uwielbienia do produktów Apple.  


  • Sebosz lubi to

#130 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 16 grudnia 2019 - 06:56

 


Osoby które rozpływają się nad jakością dźwięku, z całym szacunkiem albo mają słuch jakby im słoń nadepnął, albo nigdy nie mieli okazji słuchać dobrze brzmiących słuchawek. No chyba, że to objaw bezgranicznego uwielbienia do produktów Apple.  

 

 

Źle zaczynasz przygodę na tym forum. Druga sprawa AirPodsy w każdej wersji nie są i nigdy nie były słuchawkami audiofilskimi, ich największą zaletą jest nie dźwięk a możliwości techniczne. 

 

 

 

Skuszony jak to zwykle bywa w przypadku Apple samymi "ohami" i pianiem z zachwytu popełniłem błąd i kupiłem stacjonarnie. Czekam, aż na rynku pojawią się jakieś „pianki” które będą w stanie dostosować się do kształtu ucha. Jeśli nic takiego się nie pojawi to bez żalu wylądują na portalu aukcyjnym.

 

 

 

 

Nie wiem co i gdzie czytałeś, ale właśnie AirPods Pro nie mają samych pochlebnych komentarzy. Wystarczyło poczytać ten temat od A do Z by to wiedzieć. Ale skoro wylewasz soje żale po zakupie czytając mimo wcześniej o nich to coś tu jednak jest nie tak. 

 

Ja osobiście używam Pro, używałem poprzednich wersji i jest bardzo zadowolony z ich możliwości a na dźwięk jakoś wyjątkowo nie narzekam. Sprzęt dobieram wg swoich potrzeb.


  • PL95 lubi to

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#131 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 16 grudnia 2019 - 09:15

 

 Tego czego się nie spodziewałem to, że w uchu będą leżały gorzej niż zwykle AirPodsy ‍♂

 

 

Uciekło... no chyba nie porównujesz AirPods 1/2 z Pro. Przecież to inna konstrukcja pod każdym względem. Nie da się ich porównywać. Pro są słuchawkami dokanałowymi... AirPods 1/2 nie.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#132 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 16 grudnia 2019 - 09:41

Nie wiem co i gdzie czytałeś, ale właśnie AirPods Pro nie mają samych pochlebnych komentarzy. Wystarczyło poczytać ten temat od A do Z by to wiedzieć. Ale skoro wylewasz soje żale po zakupie czytając mimo wcześniej o nich to coś tu jednak jest nie tak.

No jak dla mnie poza paroma negatywnymi komentarzami większość jest zachwycona ANC basem i tym jakie to ogólnie świetne słuchawki więc nie wiem co czytamy. Generalnie to jak komu leżą jest kwestią anatomii więc nie ma jak tego realnie ocenić. ANC daje radę. Dźwięk. No cóż. Jak to kolega napisał. Nie powala. Wiadomo w Airpodsach nie o to chodzi ale z drugiej strony to nie jest najtańszy produkt. Trzeba też pamiętać o nędznej baterii która trzyma 4h na jednym ładowaniu co sprawia że bardzo szybko nabijać się będą cykle. Tym samym Pro będą trapić te same problemy co poprzedników. Nie wiem dlaczego tak mało osób zwraca na to uwagę. Albo ze mną coś jest nie tak albo ludzie specjalnie unikają tego tematu bo wiedzą że nie da się go wybronić. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#133 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 16 grudnia 2019 - 09:54

No jak dla mnie poza paroma negatywnymi komentarzami większość jest zachwycona ANC basem i tym jakie to ogólnie świetne słuchawki więc nie wiem co czytamy. Generalnie to jak komu leżą jest kwestią anatomii więc nie ma jak tego realnie ocenić. ANC daje radę. Dźwięk. No cóż. Jak to kolega napisał. Nie powala. Wiadomo w Airpodsach nie o to chodzi ale z drugiej strony to nie jest najtańszy produkt. Trzeba też pamiętać o nędznej baterii która trzyma 4h na jednym ładowaniu co sprawia że bardzo szybko nabijać się będą cykle. Tym samym Pro będą trapić te same problemy co poprzedników. Nie wiem dlaczego tak mało osób zwraca na to uwagę. Albo ze mną coś jest nie tak albo ludzie specjalnie unikają tego tematu bo wiedzą że nie da się go wybronić. 

 

Nie są też najdroższe. Dobre słuchawki z dobrym dźwiękiem to inna liga cenowa. 

No ale czego oczekujesz od baterii skoro to słuchawki totalnie bezprzewodowe z ANC. Skoro zwracasz na taki szczegół uwagę to słuchawki bezprzewodowe nie są dla Ciebie. 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#134 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 16 grudnia 2019 - 10:47

Trzeba też pamiętać o nędznej baterii która trzyma 4h na jednym ładowaniu co sprawia że bardzo szybko nabijać się będą cykle. Tym samym Pro będą trapić te same problemy co poprzedników. Nie wiem dlaczego tak mało osób zwraca na to uwagę. Albo ze mną coś jest nie tak albo ludzie specjalnie unikają tego tematu bo wiedzą że nie da się go wybronić. 

Ja wprawdzie wciąż używam pierwszych AirPods a nie Pro, więc może nie powinienem zabierać głosu, ale 4 godziny to mega dużo, jak na takie miniaturowe urządzenie. Cały czas czuwanie w oczekiwaniu na "Hey Siri", aktywne połączenie BT, dodatkowo ANC. A bateria musi się zmieścić w tej pastylce obok reszty elektroniki. Z kolei możliwość szybkiego podładowania z etui sprawia, że to ograniczenie naprawdę rzadko przekłada się na realny problem.



#135 Patryk Stefaniuk

Patryk Stefaniuk
  • 3 postów

Napisano 16 grudnia 2019 - 10:50

Płacąc za AirPodsy 1 gen. około 600 zł (używałem ich w czasach premiery iPhone X) byłem w stanie zrozumieć i zaakceptować ich jakość dźwięku, płacąc dwa razy tyle oczekiwał bym jednak czegoś więcej tym bardziej, że cześć twierdzi, że grają o wiele lepiej, a tak wcale nie jest. To tylko efekt lepszej izolacji i ANC. Grają tak samo słabo. Niby to jakie rozwiązania techniczne wyróżniające je od innych słuchawek posiada AirPodsy Pro? Chyba, że piszesz o parowaniu w ekosystemie Apple. Bo można wymienić przynajmniej kilka słuchawek z tego przedziału cenowego o różnych konstrukcjach które zarówno grają lepiej jak i ANC mają lepsze. Choćby wymienione przeze mnie Sony WH-1000XM3. Z mojej perspektywy miały tylko dwie wady - gabaryty - niewygodne w przenoszeniu. Druga wada w cieplejsze dni wywoływały u mnie dyskomfort termiczny, było mi w nich za ciepło. To co wyróżnia AirPodsy na tle konkurencji to, to jak współgrają z resztą gratów od Apple. To co moim zdaniem jest też na plus „Tryb Kontaktu” oraz jakość połączeń. Ja rozumiem, że Ty jesteś zadowolony, ale to opinia mająca dać szerszą perspektywę przyszłym nabywcom, więc nie należy oceniać tego produktu tylko z perspektywy końcówki własnego nosa.

Co do zaczynania przygody z forum... Konto to ja mam od kilku lat, tylko raczej nie biorę czynnego udziału w dyskusji, ze względu właśnie na to bezgraniczne i bezkrytyczne uwielbienie większości tu zgromadzonych użytkowników do produktów Apple, więc po co wchodzić w zbędna polemikę z takimi ludźmi?
  • Sebosz i kristof461 lubią to

#136 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 16 grudnia 2019 - 11:01

PNiby to jakie rozwiązania techniczne wyróżniające je od innych słuchawek posiada AirPodsy Pro?

W istocie, to nie jakieś niebywałe rozwiązania techniczne, jak sugerował jeden z przedmówców, sprawiły, że słuchawki o konstrukcji "typu AirPods" stały się dość powszechne. Czynnikiem decydującym była ich kompaktowość połączona z realnie długim czasem pracy na baterii, wynikającym z nowatorskiej konstrukcji etui połączonego z powerbankiem. Słuchawki nauszne, jak wspomniane tutaj Sony czy Bose nie są produktem, który jest sens porównywać. Mam także i takie i używam naprzemiennie z AirPods, zależnie od okoliczności.

 

Mówisz, że od słuchawek 2x droższych spodziewasz się znacznej poprawy jakości dźwięku. Cóż, masz do tego prawo, ale nie porównuj jakości do dużych, nausznych słuchawek. Tu za te dodatkowe pieniądze otrzymujesz głównie ANC, a nie lepsze brzmienie. I sam musisz zadecydować, czy ta funkcja warta jest tych dodatkowych pieniędzy. Przypominam, że w oficjalnej dystrybucji zwykłe AirPods kosztują 799 zł i z tą kwotą, a nie z tym, za ile Tobie sie udało kupić, należy porównywać.



#137 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 16 grudnia 2019 - 11:02

Konkurencyjny produkt od Sony (wf100xm3) jeśli dobrze pamiętam trzyma 6h. Do tego Sony po prostu lepiej grają. Przegrywają w kwestii komfortu fakt. W podobnej cenie mnie mamy jeszcze B&O. Także nie róbmy z Apple bogów. Sam nie lubię jak ktoś krytykuje Apple za bycie Apple ale działa to też i w drugą stronę. Zrobili fajne słuchawki i dobrze. 

Porównanie z wh1000xm3 nie ma sensu bo są to nauszne więc wiadomo że to zupełnie inny segment. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#138 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 grudnia 2019 - 11:59

Używałem wh1000xm3 dość sporo i o ile dźwięk jest lepszy to mikrofony tragedia. Przez telefon rozmawiać to kara, muzyki dużo słuchałem ale do połączeń musiałem je zdejmować. W biurze korzystam z Bose NC 700, a trasa praca - dom, spacery z pieskiem i siłownia Airpodsy i jestem zadowolony. Dźwięk jest lepszy niż w Airpods nawet bez ANC, samo ANC dobre.


Użytkownik Tomzik87 edytował ten post 16 grudnia 2019 - 11:59

  • masi0 lubi to

#139 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 16 grudnia 2019 - 12:46

@Tomzik87 masz na myśli słuchawki „prawdziwie bezprzewodowe” (WF-1000XM3) czy wokółuszne (WH-1000XM3)?


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#140 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 16 grudnia 2019 - 12:48

W istocie, to nie jakieś niebywałe rozwiązania techniczne, jak sugerował jeden z przedmówców, sprawiły, że słuchawki o konstrukcji "typu AirPods" stały się dość powszechne.

 

ANC w słuchawkach dokanałowych bezprzewodowych jest niebywałe? Prostota połączeń, przełączeń między urządzeniami. Dodatkowo wygoda noszenia.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#141 Patryk Stefaniuk

Patryk Stefaniuk
  • 3 postów

Napisano 16 grudnia 2019 - 18:36

Najkrócej rzecz ujmując mam podobny problem do tej Pani https://youtu.be/K6kQHOP4MSY

 

Myślicie, że są szanse iż pianki Comply mogą rozwiązać problem jak już się pojawią?



#142 masi0

masi0
  • 332 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 grudnia 2019 - 20:39

 

Z racji tego, że smartwatch odgrywa dość istotną role w moim codziennym życiu, a że nie ma nic równie dobrego jak Apple Watch po rocznej przerwie byłem „zmuszony" wrócić do iOSa. Przez ostatni rok używałem Note 9, od połowy września Note 10+ wraz z Galaxy Watch Active 2 oraz słuchawkami Sony WH-1000XM3. Po powrocie do iOSa kupiłem iPhone 11 Pro, AW4 oraz jakiś tydzień temu AirPodsy Pro. No i szczerze mówiąc niestety zarówno iPhone jak i słuchawki okazały się rozczarowaniem, niestety dopóki konkurencja nie zaoferuje niczego równie dobrego jak AW będę używał. Pomijając już fakt kodeków BT AAC jakie stosuje Apple (Note 10+ i słuchawki Sony - bezstratny LDAC) to jakość, barwa dźwięku i ANC nie jest nawet w połowie tak dobre jak w sprzęcie który używałem wcześniej. To co jest na plus to jakość połączeń, łatwość parowania, tryb „Przeźroczystości” odpowiednik Ambient Sound w Sony. Rozmiar i wygoda transportu. To co na minus. Jakość dźwięku, słabsze ANC. No i w moim przypadku największa ich wada - budowa. Pierwszego dnia słuchawki wypadły mi z ucha 2 razy. 4 dni kombinowałem z gumkami żeby dobrać prawidłowy rozmiar, obecnie używam rozmiaru ”S” natomiast żaden z nich według mnie nie jest idealny. S słabo izoluje, większe rozmiary powodują, że słuchawki mi wypadają z ucha. I to ciagle wrażenie jakby miały za chwile wypaść z ucha co przy słuchawkach za tyle kasy i przy ich rozmiarach jest nieco niepokojące. O dziwo to już Series 1 leżały lepiej w uchu i nigdy nie miałem z nimi problemu. Także, zanim ktoś z Was je kupi nie popełniajcie tego błędu co ja i nie kupujcie ich w sklepie stacjonarnym. Radzę zachować możliwość ewentualnego zwrotu. Skuszony jak to zwykle bywa w przypadku Apple samymi "ohami" i pianiem z zachwytu popełniłem błąd i kupiłem stacjonarnie. Czekam, aż na rynku pojawią się jakieś „pianki” które będą w stanie dostosować się do kształtu ucha. Jeśli nic takiego się nie pojawi to bez żalu wylądują na portalu aukcyjnym.

Uprzedzając fakty, tak wiem, że porównuje słuchawki o różnych konstrukcjach. Spodziewałem się gorszej jakość dźwięku i ANC, ale jako osoba nie nosząca na codzień torby/plecaka byłem w stanie pójść na ten kompromis ze względu na wygodę transportu w kieszeni spodni. Tego czego się nie spodziewałem to, że w uchu będą leżały gorzej niż zwykle AirPodsy ‍♂

Osoby które rozpływają się nad jakością dźwięku, z całym szacunkiem albo mają słuch jakby im słoń nadepnął, albo nigdy nie mieli okazji słuchać dobrze brzmiących słuchawek. No chyba, że to objaw bezgranicznego uwielbienia do produktów Apple.  

 

 

Mam akurat odwrotne zdanie, jakość dźwięku na tych samych słuchawkach z AAC na iPhonie i na Androidzie jest lepsza na tym pierwszym. Nie rozpływam się też nad kodekiem LDAC, bo mam te same Sony i jakoś nie słyszę różnicy pomiędzy AAC a LDAC (Tidal hifi) i nie jest to kwestia braku słuchu absolutnego a raczej subiektywna opinia kilkunastu godzin muzyki, również MQA. 

Problem z kompatybilnością uszu to nie tylko twój problem, są ludzie (np. ja) którzy mają problem z pierwszymi AirPodsami - w moim przypadku pomogły gumki, więc mój nos czuje, że polubiłbym się z wersją Pro. 

 

Co do jakości samych Pro, tu masz moim zdaniem rewelacyjny i kompletny test:  z pomiarem częstotliwości włącznie - ocenę pozostawiam tobie - owszem, słuchawki nie są rewelacyjne, ale nie są też złe ani średnie. grają ciut gorzej niż powerbeatsy pro, ale grają dobrze, choć biegając na przemian z creative outlier air sports nie wiem, które są lepsze.

 

Płacąc za AirPodsy 1 gen. około 600 zł (używałem ich w czasach premiery iPhone X) byłem w stanie zrozumieć i zaakceptować ich jakość dźwięku, płacąc dwa razy tyle oczekiwał bym jednak czegoś więcej tym bardziej, że cześć twierdzi, że grają o wiele lepiej, a tak wcale nie jest. To tylko efekt lepszej izolacji i ANC. Grają tak samo słabo. Niby to jakie rozwiązania techniczne wyróżniające je od innych słuchawek posiada AirPodsy Pro? Chyba, że piszesz o parowaniu w ekosystemie Apple. Bo można wymienić przynajmniej kilka słuchawek z tego przedziału cenowego o różnych konstrukcjach które zarówno grają lepiej jak i ANC mają lepsze. Choćby wymienione przeze mnie Sony WH-1000XM3. Z mojej perspektywy miały tylko dwie wady - gabaryty - niewygodne w przenoszeniu. Druga wada w cieplejsze dni wywoływały u mnie dyskomfort termiczny, było mi w nich za ciepło. To co wyróżnia AirPodsy na tle konkurencji to, to jak współgrają z resztą gratów od Apple. To co moim zdaniem jest też na plus „Tryb Kontaktu” oraz jakość połączeń. Ja rozumiem, że Ty jesteś zadowolony, ale to opinia mająca dać szerszą perspektywę przyszłym nabywcom, więc nie należy oceniać tego produktu tylko z perspektywy końcówki własnego nosa.

Co do zaczynania przygody z forum... Konto to ja mam od kilku lat, tylko raczej nie biorę czynnego udziału w dyskusji, ze względu właśnie na to bezgraniczne i bezkrytyczne uwielbienie większości tu zgromadzonych użytkowników do produktów Apple, więc po co wchodzić w zbędna polemikę z takimi ludźmi?

 

600zł za dobrze wykonane słuchawki, z integracją z ekosystemem Apple to chyba normalna cena. Inni producenci życzą sobie podobnie jeżeli w grę wchodzą aktualizacje i dedykowana apka. Nie powinieneś jednak porównywać WH-1000XM3 jako czegoś referencyjnego. mam ten model i owszem, grają, nawet nieźle ale dalej dupy nie urywa i nie pozwala usłyszeć różnicy między AAC a LDAC. Bo żadne bezprzewodowe nie umożliwią ci usłyszenia różnicy. Różnicę słychać na Master & Dynamic MW60 z podpiętym do IPhone Audioquestem - różnica jest słyszalna od razu więc moim zdaniem dalszą dyskusje o wyższości Sony można sobie odpuścić, bo to dalej będzie Sony, które robi mdłe telefony i poprawne słuchawki. Proponuję też obejrzeć film który zalinkowałem, aby zobaczyć na czym polega AAC i jakie są konsekwencje. Reasumując nie jest tak źle jak piszesz, konkurencja ma sprzęt w podobnej cenie, któremu zawsze czegoś brakuje


Halo właściciele wesji Pro - opłaca się zmieniać Powerbeats Pro na Airpods Pro? 


  • EMU lubi to

#143 modelos

modelos
  • 46 postów

Napisano 23 grudnia 2019 - 11:57

Witam

Jak wyglada głośność AirPods pro do zwykłych słuchawek które są dodawane do iPhonow ?!

#144 mariuszrk

mariuszrk
  • 151 postów

Napisano 23 grudnia 2019 - 17:05

Miałem ostatnio okazję wypróbować swoje AirPods Pro i ich ANC podczas lotu. Naprawdę dają radę! Sześć godzin w samolocie stało się znacznie bardziej znośne, momentami nawet bez muzyki

#145 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 02 stycznia 2020 - 10:22

AirPods Pro dotarły do mnie już 23 grudnia, chociaż rozpakowałem je dopiero 31 wraz z nowym 11 Pro.
Dla mnie jako posiadacza AirPods I generacji nie stanowią one jakiegoś wielkiego zaskoczenia. Konstrukcja jest faktycznie inna, trochę ciężej wkłada się je do uszu, używam końcówek w rozmiarze M, lepiej tłumią otoczenie, nawet niesparowane, po prostu włożone do uszu, dobiega do mnie tylko jakiś niewyraźny dźwięk. Grają bardzo podobnie co douszne AirPodsy, myślałem że będzie pod tym względem troszkę lepiej, ale nawet jeżeli różnica jest, to jej nie czuję niestety. Nie miałem okazji wypróbować ANC w jakichś głośnych pomieszczeniach, fajny jest Tryb Kontaktu, na pewno przyda się podczas chodzenia po mieście, gdy moim zdaniem całkowite odcięcie się od otoczenia może być niebezpieczne, ostatecznie cały czas powinniśmy słyszeć co dzieje się wokół nas.
Dużo myślałem nad tym czy kupić te, czy inne słuchawki nauszne jak Bose, B&O czy Sony. Ostatecznie za 1200 zł można kupić coś dobrego. Pomyślałem sobie jednak o ich gabarytach, ich codziennym użytkowaniu, czy będę je zabierał ze sobą i tutaj produkt Apple wygrywa we wszystkich kategoriach.

#146 crash5

crash5
  • 404 postów
  • SkądGdynia

Napisano 16 stycznia 2020 - 18:43

Dzisiaj mając połączone słuchawki AP pro z iPhone XR dwa razy same się spauzowały, rozłączyłem i połączyłem ponownie i problemu niema , ale niesmak pozostał. Miałem wcześniej problem , że słuchawki połączone z iPadem nie chciały się spauzować Soft aktualny na wszystkich urządzeniach.

iPhone 14 Pro Max 128 GB , iPad 2018 9.7 , Apple Watch 5 (44) (Cellular) , Air Pods Pro , Apple TV 4 GEN 4K ,Belkin 3-in-1 Wireless Charging Pad Black 


#147 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 16 stycznia 2020 - 23:12

Dzisiaj mając połączone słuchawki AP pro z iPhone XR dwa razy same się spauzowały, rozłączyłem i połączyłem ponownie i problemu niema , ale niesmak pozostał. Miałem wcześniej problem , że słuchawki połączone z iPadem nie chciały się spauzować Soft aktualny na wszystkich urządzeniach.


Za bardzo ufasz technologii :) nie ma co świrować :)
  • 5b46927ee6 lubi to

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#148 IQM1

IQM1
  • 185 postów

Napisano 28 stycznia 2020 - 23:26

Przesiadka z Air Pod 1 gen, i jest petarda, dźwięk , redukcja szumów , mniej wystają i dla mnie są wygodniejsze ;-)



#149 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 29 stycznia 2020 - 07:15

Przesiadka z Air Pod 1 gen, i jest petarda, dźwięk , redukcja szumów , mniej wystają i dla mnie są wygodniejsze ;-)

 

jaki masz soft?


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#150 IQM1

IQM1
  • 185 postów

Napisano 29 stycznia 2020 - 16:27

Musiałbyś mi podpowiedzieć gdzie to znaleźć






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych