Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Powiadomienia i ostrzeżenia wyświetlają się po prawej stronie ekranu i są widoczne tylko w połowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 emoq

emoq
  • 11 postów

Napisano 22 października 2019 - 14:36

Witam.

Zwracam się z problemem do użytkowników telefonów z jabłkiem. Być może ktoś miał podobny problem.
Jeśli temat był z góry Przepraszam jednak nie doszukałem się nigdzie rozwiązania.
Otóż posiadam model 6s. Miesiąc temu zaaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania.
Wszystko z telefonem było okej, jednak jakiś tydzień temu pojawił się kłopot, mianowicie:

• Ostrzeżenia i powiadomienia np. O rozładowanej baterii wyświetlają się od środka ekranu i do prawej strony przez co są widoczne tylko w połowie i czasami kłopotliwe jest ich wyłączenie. Wcześniej powiadomienia były wycentrowane i wyświetlały się na środku ekranu. W załączniku załączam SS jak to wyglada.

Być może zmieniłem coś w ustawieniach przypadkowo i da radę to szybko naprawić? Niestety jestem posiadaczem iPhona od miesiąca tak jak wspomniałem i sam raczej nie poradzę sobie z tym problem.

Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

Załączony plik  9D1294B8-2714-45C1-B3F6-801B6FDF5D51.png   118,02 KB   0 Ilość pobrań

#2 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 22 października 2019 - 14:50

A próbowałeś w ogóle uruchomić telefon na nowo? Jak to nic nie da to wykonaj twardy reset. 


MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#3 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 22 października 2019 - 15:59

A nie masz jakiejś lupy lub innej funkcji wspomagającej aktywnej?

Użytkownik DanielF edytował ten post 22 października 2019 - 15:59

Fallout ...war, war never changes...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych