Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Appleid i iCloud ciągłe monity o niezalogowaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 15 października 2019 - 17:30


Od instalacji najnowszego sytemu pojawia mi się w preferencjach systemowych informacja o nie zalogowaniu się do iCloud , system prosi o podanie hasła iCloud oraz następnie hasło do odblokowania maca i po tym zabiegu niby jest ok , ale za chwilę znowu trzeba to samo zrobić , tak jakby system nie pamiętał ustawień 

Na forach w internecie wyczytałem, że problem występuje i dotyczy pęku kluczy w iCloud, który nie jest uruchomiony , po wpisaniu haseł chwile jest ok, a następnie resetuje się znowu 

Macie jakieś rozwiązanie tego problemu ?


Mac&Pc w jednym stali domu.

#2 Therioon

Therioon
  • 4 281 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 15 października 2019 - 21:19

Znalazłem rozwiązanie problemu może się przyda komuś 

 

1. Uruchom ponownie komputer Mac. Możesz to zrobić, przechodząc do Apple Menu> Uruchom ponownie…

 
2. Na komputerze Mac przejdź do menu Apple i wybierz Preferencje systemowe> iCloud. I kliknij Wyloguj się. Teraz uruchom ponownie komputer Mac i wróć do Preferencji systemowych> iCloud i zaloguj się.
 
3. Na komputerze Mac przejdź do menu Apple i wybierz Preferencje systemowe> iCloud, przewiń w dół i znajdź pęk kluczy. Czy jest zaznaczony pęk kluczy? Jeśli nie, wybierz (włącz) pęk kluczy i wprowadź hasło, pamiętaj, że może być konieczne wprowadzenie hasła kilka razy.

Użytkownik Therioon edytował ten post 15 października 2019 - 21:20

  • Ganjuana lubi to
Mac&Pc w jednym stali domu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych