Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch 4 - Problemy po aktualizacji do Watch Os 6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 taken

taken
  • 148 postów

Napisano 13 października 2019 - 16:49

Cześć,

Chciałbym się podzielić z Wami problemami jakie mam z Apple Watch 3 po aktualizacji do Watch Os 6 ( aktualnie posiadam 6.0.1 ) - podkreślę, że problemy z poprzedniej wersji softu nie występowały.

1. Stuknięcie palcem w ekran zegarka powoduje laga niekiedy nawet 5 sekund zanim wyświetli tarczę.

2. Kliknięcie z boku Zegarka dwukrotnie w celu zapłacenia kartą powoduje laga niekiedy nawet 5 sekund zanim wyświetli obrazek karty płatniczej i napis zbliż do czytnika.

3. Posiadam słuchawki Beats by Dr. Dre PowerBeats3 Wireless. Zawsze rano gdy jadę pociągiem do pracy słucham muzyki, o godzinie 6:00 zaczyna mi wibrować Zegarek a w słuchawkach słyszę dźwięk alarmu, który mam ustawiony w razie gdybym usnął w pociągu, naciskam na tarczy zegarka aby wyłączyć budzić - po czym muzyka zaczyna grać na głośniku telefonu zamiast na słuchawkach....

4. Zegarka używam również do uprawiania sportu a dokładniej do biegania wraz z aplikacją Endomondo. Do tej pory Zegarek działał bez problemu biegałem około 20km tygodniowo i nie miałem żadnych problemów do momentu aktualizacji do nowej wersji softu. Ostatnio biegłem 10 km i normalnie zachowanie aplikacji to takie, że co 1 km mówi, że przebiegłeś xkm w czasie x minut i nagle po przebiegnięciu 4km aplikacja zamilkła, dobiegałem prawie do 10km i stuknąłem w ekran oczywiście był efekt taki jak w punkcie 1 czyli jakiś dziwny zwis po czym nagle usłyszałem, że przebiegałem 10km w czasie XX minut. Na wykresie z endomondo wygląda to tak, że jest prosta idealna linia od 4 do 10 km bez mierzenia tętna itp - ewidentnie jakiś zwis softu czy coś takiego....

 

Czy problemy, które ja posiadam również u Was występują?

Podkreślę, bo może to jest istotne posiadam telefon iPhone XS MAX.

 

Pozdrawiam

TaKeN

 

 

Edit: Oczywiście mam Apple Watch 3 42mm, niestety nie mogę wyedytować tematu tego posta :-( nie ma takiej opcji :-(


Użytkownik taken edytował ten post 13 października 2019 - 17:22

Apple iPhone 4 => 5 => 6s PLUS => XS MAX => 13 Pro Max
Apple Watch 3 42mm => 7 45mm LTE => Ultra 2
Apple HomePod Mini
Apple TV 4k

#2 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 13 października 2019 - 17:22

Odnośnie dwóch pierwszych punktów - tą samą przypadłość mam na AW3, soft też 6.0.1. Można spróbować rozparować i sparować zegarek ponownie (bez przywracania z kopii, tylko jako nowy), ale nie mam pewności, czy to zadziała. Najprawdopodobniej będzie trzeba czekać na aktualizację systemu.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#3 taken

taken
  • 148 postów

Napisano 13 października 2019 - 17:32

Zireael tak jak napisałem też mam AW3 napisałem przez przypadek AW4 i nie mogę teraz zedytować tematu swojego posta :-(
Apple iPhone 4 => 5 => 6s PLUS => XS MAX => 13 Pro Max
Apple Watch 3 42mm => 7 45mm LTE => Ultra 2
Apple HomePod Mini
Apple TV 4k

#4 trial.biker

trial.biker
  • 78 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 13 października 2019 - 19:56

na AW4 też mam zwiechy i lagi, więc to raczej wina softu 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych