Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Pro 13 early 2015 - padła bateria, wymieniać czy sprzedać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 deenbee

deenbee
  • 12 postów

Napisano 12 października 2019 - 12:58

W moim MacBooku Pro 13 early 2015 (i5-5257U 8GB 128SSD Intel Iris Graphics 6100) po niecałych 4 latach użytkowania padła całkowicie bateria - mac działa tylko podłączony do ładowarki, stan baterii: 0% i komunikat wymień teraz. Zanim bateria całkiem padła przez krótki czas wyświetlał się komunikat, że wymaga naprawy, później w środku coś ze 2 razy strzeliło :huh: i umarła. W trakcie użytkowania bateria miała tendencję do mocnego nagrzewania się, ale nie wyczytałam nic o wadzie fabrycznej i ew. programach wymiany.

 

Zastanawiam się, czy jest sens wymieniać baterię i wydać 1000zł czy raczej spróbować sprzedać w takim stanie i zamiast tego kupić MacBook Air 2019 w podstawowej konfiguracji (nie chcę wydawać powyżej 5k). Poza odpadającą warstwą antiglare (i w rezultacie darmową wymianą matrycy) z maca byłam bardzo zadowolona, ale to jednak 4-letni komp. Air ma teraz Retinę i Touch ID.

 

Doradźcie proszę - reanimacja Pro czy Air?



#2 deenbee

deenbee
  • 12 postów

Napisano 18 października 2019 - 16:13

OK, decycja zapadła, temat do zamknięcia. Stary Macbook Pro 2015 sprzedany, kupiony nowy Macbook Pro 2019, ze względu na niewielką różnicę cenową między Pro i Air.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych