Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AW 5 + zużycie baterii + SleepWatch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 seroMack

seroMack
  • 628 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 października 2019 - 07:09

Witajcie

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem zegarka Apple Watch Series 5. Urządzenie spisuje się doskonale...w ciągu dnia, jednak w nocy bardzo szybko zużywa baterię.

Również od dwóch tygodni korzystam z aplikacji Sleepwatch do monitorowania snu. Początkowo - przez ponad tydzień - wszystko działało jak należy: aplikacja włączona na noc zwiększała zużycie baterii o jakieś 25%, co zresztą podaje sam producent.

Niestety, od trzech dni przy włączonej aplikacji SleepWatch zegarek potrafi zużyć w nocy 62% baterii nawet w dwie godziny!
Nie chciałem przerywać ciągłości w monitorowaniu snu, dlatego nie sprawdziłem zużycia baterii w nocy przy wyłączonej aplikacji, ale jeśli w ciągu dnia zegarek od 7 rano do północy zużywa jakieś 40%, jestem przekonany, że samo urządzenie jest sprawne, a problem tkwi w aplikacji. A może jednak nie?

I tu moje pytanie: czy istnieje możliwość konfliktu SleepWatch z najnowszym uaktualnieniem iOS na Apple Watch? A może przypadkowo włączyłem jakąś funkcję w ustawieniach zegarka, powodującą tak szybkie zużycie baterii w nocy? Czy ktoś z Was również korzysta z aplikacji SleepWatch?
Kłopot w tym, że nie znam jeszcze dobrze mojego AP 5, a sytuacja mocno mnie martwi, stąd moje zapytanie: Czy ktoś mógłby pomóc?

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych