Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zagięte wyjście USB ładowarki - tylko złudzenie, czy moja wina?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filip454

Filip454
  • 174 postów

Napisano 25 września 2019 - 09:02

Cześć.

 

Słuchajcie, naszła mnie wczoraj taka mała refleksja. Nie jest może to sprawa, która spędza mi sen z powiek, ale czysta ciekawość i nie ukrywam - trochę mnie to męczy :D

Z moim telefonem, jak i zarówno ładowarką, obchodzę się od początku jak z jajkami (czyt. staram się zbytnio nie szarpać, nie pociągać źle za kabel itp.). Mimo wszystko, wczoraj, podczas podłączania telefonu do ładowania, odniosłem wrażenie, że chyba coś jest nie tak z wyjściem USB mojej ładowarki (standardowa, 5W oryginalna, od nowości z tym samym iPhonem).

 

Otóż wyjście USB ładowarki sprawia wrażenie nieco zakrzywionego po podłączeniu kabla, czyt. zaraz przy wyjściu kabel jest po prostu zakrzywiony.

 

Do sedna - zastanawiam się, czy to moja wina, że nacisnąłem dłonią podczas odłączania na kabel podłączony do tego wyjścia i w środku ładowarki zakrzywił się cały socket, czy po prostu tak ma większość ładowarek do iPhone'a. Miałem po prostu przedłużacz tak krzywo podłączony i wyjmując ładowarkę z gniazdka jedną ręką, przypadkowo nacisnąłem trochę mocniej. Osobiście nie sądzę, że to zrobiłoby się od czegoś takiego, tym bardziej, że nie naciskałem z nie wiadomo jak mocną siłą i po prostu odłączyłem z gniazdka zasilacz...

 

Byłbym Wam wdzięczny, gdybyście sprawdzili, jak jest z tym w Waszych ładowarkach. Z góry dzięki. Zależy mi na tym, bo później są różne powikłania od takich spraw (nagle coś później przestaje łączyć, stykać, itp.). Oczywiście ładowarka ładuje bez żadnego problemu.

 

W załączniku dodałem poglądową fotkę.

Załączone pliki


Użytkownik Filip454 edytował ten post 25 września 2019 - 09:21

"It scrolls like butter" Steve Jobs

#2 iDoit Serwis Apple

iDoit Serwis Apple
  • 451 postów
  • Płeć:
  • Skądwarszawa

Napisano 25 września 2019 - 09:57

Jeżeli bateria ładuje się normalnie i nie ma żadnych problemów to nie ma sensu wymieniać gniazda ładowania.
  • Filip454 lubi to

Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa
Warszawa, ul. Gagarina 31

 

Pogwarancyjny Serwis iPhone Wrocław

Wrocław, Kościuszki 65


#3 Filip454

Filip454
  • 174 postów

Napisano 25 września 2019 - 19:54

A Ty, jak uważasz iDoit, ładowarka wygląda OK, czy rzeczywiście jest coś nie tak? Analizowałem i znajomi mają podobnie powykrzywiane w jedną stronę ładowarki. Ten slot nie jest chyba idealnie prosty, tak samo jak i kabel.


"It scrolls like butter" Steve Jobs

#4 iDoit Serwis Apple

iDoit Serwis Apple
  • 451 postów
  • Płeć:
  • Skądwarszawa

Napisano 25 września 2019 - 21:11

Często się zdarza takie coś, może wada fabryczna, ale jeżeli nie słyszysz żadnego syczenia, nie robi się zwarcie i ładuje normalnie to nie ma czym się przejmować.


  • Filip454 lubi to

Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa
Warszawa, ul. Gagarina 31

 

Pogwarancyjny Serwis iPhone Wrocław

Wrocław, Kościuszki 65





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych