Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari 13 na Mojave - nie działa dodawanie nowego konta Google.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2019 - 14:01

W System Preferences -> Internet Accounts po kliknięciu konta Google wyskakuje okienko, że otworzy się Safari, w którym dokończę konfigurację. Od aktualizacji do Safari 13 przeglądarka nie otwiera się (jeśli jest włączona), lub otwiera się z pustą stroną. Nie ładuje konfiguracji Google Account.
Pomysły, jak to przywrócić?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 23 września 2019 - 19:32

Nope. Jak na razie, żeby działało całkowicie legitnie, to chyba nie ma pomysłów. Najwyraźniej kaprysy dziecięctwa wersji 13. Tymczasowy częściowy workaround tutaj.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2019 - 13:19

Tak, mam to w Reading List i sprawdzam dwa razy dziennie, czy nie pojawi się komentarz, że naprawili ;-)

Póki co wziąłem Sparka.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 września 2019 - 12:49

Po cichu liczyłem, że 13.0.1 naprawi. No cóż, przeliczyłem się.

 

Edit: a nie, podobno jednak nie.

"Go to System Preferences > Software Update to install the 13.0.1 update. You'll need to restart your Mac after the installation for the Google authentication problem to go away."

Zobaczymy, przeloguję się kiedyś.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych