Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyskakujące okno programu Mail


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin Domański

Marcin Domański
  • 4 postów

Napisano 15 września 2019 - 15:08

Witam,

czy ktoś poradził sobie z problemem notorycznie pojawiającego się ponownie okna programu Mail w split-screenie? zmiana ustawienia "Na pełnym ekranie preferuj otwieranie wiadomości w widoku podzielonym" nie przynosi pozytywnego efektu.

 



#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 15 września 2019 - 15:59

 

Witam,

czy ktoś poradził sobie z problemem notorycznie pojawiającego się ponownie okna programu Mail w split-screenie? zmiana ustawienia "Na pełnym ekranie preferuj otwieranie wiadomości w widoku podzielonym" nie przynosi pozytywnego efektu.

 

Dalej tego nie naprawili. Już miałem tego dość i przestałem go używać. Używam teraz Outlooka. Problemy się skończyły



#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 września 2019 - 20:03

Mój workaround jest taki, że po prostu trzymam Mail.app na pełny ekran. Wtedy nie wyskakuje.
Jak w Catalinie dalej tak będzie, zmienię program pocztowy.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 września 2019 - 10:38

Dodatkowo Mail co moment płacze, że 'trying to login to this IMAP account failed' (co jest bzdurą) i pokazuje ikonkę z błyskawiczką przy skrzynkach. To też denerwuje.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 października 2019 - 12:28

Sprawdziłem na Catalinie - wyskakuje dalej. Zostaję przy Sparku.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2019 - 17:51

W tym wątku: https://myapple.pl/f...e-się-otwiera/ (nie połączyłem, bo byłby trochę śmietnik) pojawił się post z rozwiązaniem. Wdrożyłem, póki co jest ok, potwierdzę jeszcze za kilka dni.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7 daamiann88

daamiann88
  • 27 postów

Napisano 18 lutego 2020 - 19:19

Ja miałem wyłączone uwierzytelnianie wielopoziomowe, wystarczyło włączyć. Problem znikł. 



#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 lutego 2020 - 21:51

A to dziwne, bo mi właśnie zaczęło działać po wyłączeniu (dokładniej: przejściu na app passwords).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#9 daamiann88

daamiann88
  • 27 postów

Napisano 19 lutego 2020 - 10:20

Grunt, że wiadomo gdzie szukać. Albo jednym, albo drugim sposobem, każdy już powinien sobie poradzić :) 



#10 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 01 lipca 2020 - 15:24

Lo' and behold, w Big Sur naprawili. Przynajmniej w becie, mam nadzieję, że nie popsują do wyjścia oficjalnej, finalnej wersji ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych